Kara Sevda Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman? Bugün Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Fragmanı Son Bölüm

Kara Sevda Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman? Bugün Var mı Yok mu?

2 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Severek takip ettiğimiz dizimiz Kara Sevda ‘nın yeni bölümü bu akşam 20:00’da Başbakan Binali Yıldırım ile özel yayınından hemen sonra saat 21:00’da ekranlara gelecektir. Takipte kalın..

Asu öldürüldü mü?
Asu’nun odasında bulunan korkunç izler ve deliller Asu’nun öldürüldüğünü gösterirken, polisler cesedini bulmak için harekete geçer. Kemal ve Nihan, bu cinayet soruşturmasını incelemek için görevlendirilen Komiser Mercan’la bu sırada tanışır. Mercan, bu tanışıklığın Kemal ve Nihan’la daha uzun karşılaşmalar içereceğini ima ederken, Nihan, Mercan’ın Kemal’e tavırlarından ilk andan rahatsız olur. Kemal’in ise huzursuz olduğu kimsenin bilmediği başka bir gerçek vardır: Asu’yu son gören kendisidir.
Asu’nun ölümünde baş düşmanının parmağı olduğunu düşünen Emir, hem kendisini annesinin gözünde aklamak, hem de Kemal’den sonsuza kadar kurtulmak için gerçeğin peşine düşer. Kemal ise üstündeki şüphelerin izinden giderek olayı çözmeye çalışırken, Mercan’ın yakın markajından kurtulamaz. Tabii ki Mercan da Nihan’ın yakın markajından kurtulamayacaktır.
Öte yandan Asu’nun Ozan cinayetindeki rolüyle ilgili gerçekleri bilen tek insan olan Gürcan’dan kötü haber gelir. Umutların tükendiği anda, Ozan’a yapılacak otopsiyle ilgili gerekli izin çıkar.
Zeynep ve Hakan nikah tarihi alır. Zeynep, bu kararını son kez Emir’e bildirmek için karşısına çıktığında Emir’den beklemediği bir restle karşılaşır.
Kemal’in etrafı Asu’nun cinayetiyle sarıldığında kurtuluşu için tek bir yol vardır. O yolun önündeki en büyük engel ise Emir Kozcuoğlu’dur.


Reklamlar

Kara Sevda yayınlanan son bölümü özetle anlatacak olursak; Emir’in kardeşi Zeynep’i kullandığını öğrenip soluğu evinde alır ve uzun süren kavgadan sonra Emir’in çektiği silah ateş alır ve Emir Kozcuoğlu yere yığılır.

Zeynep’in bebeğinin Emir’den olduğunu öğrenen Ozan kendini kaybeder ve rahatsızlanır ve apar topar hastaneye kaldırılır. Hastanede kendini asmış halde bulunan Ozan’ın kendini astığı düşünülse de bu işin arkasında bir sır perdesi olduğunu Kemal araştırıp bulacaktır. Gelelim artık yeni sezon yayın tarihini açıklamaya… Kara Sevda 2. Sezonu ile 21 Eylül Çarşamba saat 20:00’da Star Tv ekranlarında yayınlanacak.


Reklamlar

Kara Sevda Yeni Fragmanı

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Sat 21 05 hala yok nicin

  2. Anonim dedi ki:

    Ben bu siteni begenmedim