Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı Selim Ölecek mi? Ölüyor mu? Öldümü? Fatih Dönmez Diziden Ayrılıyor mu?

2 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ali Asaf ile Eylül her şeyin başladığı yere Marmaris’e doğru yola çıkar. Ancak Selim’in kaza geçirdiği gören Ali Asaf ve Eylül için bu yolculuk başlamadan sonlanır. Rotasını tekrardan hastaneye çeviren Ali Asaf, ambulansta Selim’e müdahale eder. Hastaneye getirilen Selim’in tedavisi yapılmış her hangi bir risk durumu kalmamıştır.

Fatih Dönmez Kimdir? 1 Ocak 1975 Almanya doğumlu oyuncu, Akademi İstanbul Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. 2004 yılında Gönül Yarası adlı sinema filmiyle oyunculuğa başlangıç yapmıştır aynı yıl Yabancı Damat dizisinde rol almıştır. 2007 yılında Faruk Turgut’un yapımcılığını yaptığı dram dizisi Vazgeç Gönül’de rol almıştır.


Reklamlar

2010 yılında İskender Altın’ın başrolünü paylaştığı Farklı Desenler adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. 2012 yılında Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı Ustura Kemal dizisinde rol almıştır. 2013 yılında başrollerini Algı Eke ile Engin Günaydın’ın paylaştığı Galip Derviş dizisinde rol almıştır. 2015 yılında Hande Erçel, Berk Atan, Emre Kınay ve Burcu Özberk’in başrollerinde yer aldığı Güneşin Kızları kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise Çağrı Lostuvalı’nın yönetmenliğini yaptığı Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır.

En son Poyraz Karayel dizisinde izlediğimiz Fatih Dönmez, Show Tv’nin yeni dizisi Kalp Atışı ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncuyu dizide Doktor Selim Can karakteriyle izleyeceğiz. Doktor Selim, Ali Asaf’ın birlikte çalıştığı doktor arkadaşıdır. Ali Asaf’ın doktorluğu bırakmasını asla kabullenememektedir.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.