Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı İpek Öldü mü? Ölecek mi? Ölüyor mu? Merve Çağıran Diziden Ayrılıyor mu?

4 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Nesrin’in yalanı ile hemen arkasından gelen oyunu İpek’i ummadık bir tehlikenin içine sürükler. Başına darbe alan doktor İpek biranda bilincini kaybeder. Aynı vakit iki küçük çocuğun hayatı Eylül’e bırakılan hisselerle tamamen değişecektir. Büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelen İpek baygınken ahşap bir kutu içinde gömülür. Olayın olduğu yere gelen Eylül kardeşini bulamaz.

İpek karakterine hayat veren Merve Çağıran ölmüyor. Köprü altında bulunan ceset bir başkasına ait. Babası Eylül’e kardeşinin kayıp olduğunu söylemeye geldi.


Reklamlar

En son PuhuTv’nin ilk özgün projesi Fi’nin kadrosunda yer alan Merve Çağıran, Show Tv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Kalp Atışı ile ekranlara dönüyor. Gökhan Alkan ile Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı diziye yeni soluk katacak olan genç oyuncuyu dizide Eylül’ün kız kardeşi Doktor İpek Erdem rolünde izleyeceğiz.

Merve Çağıran Kimdir? 1 Ocak 1992 Balıkesir doğumlu oyuncu 2011 yılında yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün yaptığı Elde Var Hayat dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Farklı Desenler, Şefkat Tepe, Küçük Gelin, Tatlı Küçük Yalancılar ve Aşk Laftan Anlamaz’ın kadrosunda yer alan başarılı oyuncu en son Akilah Azra Kohen’in üçlemesi Fi,Çi,Pi’den uyarlanan serinin ilki Fi’de rol almıştır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.