Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı Alp Ölecek mi Öldü mü Selahattin Paşalı Diziden Ayrılıyor mu?

1 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Show TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nda olaylar hızını kesmiyor. Pratisyen Doktor Alp baygınlık geçiriyor ve Alp’in yere düştüğünü göre Ali Asaf ile Oğuz yardımına koşuyor. Gözü kararan Alp’in tedavisini yapan Ali Asaf bir kaç bulgulara rastlar. Durumu kritik olan Alp’in ölmeyeceği ancak uzun süre tedavi göreceğini söyleyebiliriz.

Hastanenin en yakışıklısı olan Alp, sosyal medya fenomenidir. Aşırı takipçisi olan bir blog sayfası var. Onunla tanışmak isteyen kızlar hasta taklidi bile yapıyor. Genç oyuncu Selahattin Paşalı, Show Tv’nin yeni dizisi Kalp Atışı dizisiyle kariyerinde yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaşacağı dizinin kadrosunda yer alan Selahattin Paşalı dizide Pratisyen Doktor Alp Sungur’u canlandıracak.

Selahattin Paşalı Kimdir? 2 Şubat 1990 Bodrum doğumlu genç oyuncu iki senedir Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi almaktadır. Daha önceden Darüşafaka Spor Kulübü alt yapısında basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. Hayalinde Afife Tiyatro Ödüllü bir oyuncu olmak ve ülkesini en iyi şekilde temsil etmek istiyor.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.