Kaan Taşaner Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinden neden ayrıldı?

12 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde hiç sahne yazılmamış olmasından dolayı gündeme gelen dizinin başrol oyuncusu Kaan Taşaner hakkında yapımcısı tarafından bir açıklama yapıldı.

Başrollerini İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Gamze Özçelik, Serdar Gökhan, Özgü Kaya’nın paylaştığı dizide Süleyman Askeri karakterini canlandıran Kaan Taşaner’in senaryo gereği diziden ayrıldığı duyuruldu. Dizimizde Süleyman Askeri’ni canlandıran Kaan Taşaner daha önceden planlandığı bir şekilde senaryo gereği diziden ayrılmıştır ve emeklerinden dolayı kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dileriz denildi.


Reklamlar

Kaan Taşaner Kimdir?

1 Ocak 1979 Konya doğumlu oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur. En son Kaçın Kurası dizisinde Can’a hayat veren deneyimli oyuncu daha önceden Diriliş Ertuğrul’da Gündoğdu’ya, Kuzey ve Güney’de Şeref Komiser’e, Fatmagül’ün Suçu Ne de Erdoğan Yaşaran’a ve kendi Okulumuza Doğru adlı dizide ise Ozan Öğretmen’e hayat vermiştir.

Diriliş Ertuğrul’da Gündoğdu olarak tanıdığımız Kaan Taşaner yine yapımcılığını Diriliş Ertuğrul’un yapımcısının yaptığı Mehmetçik: Kut’ül Amare dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Dizinin başrolünü İsmail Ege Şaşmaz, Gamze Özçelik ve Özgü Kaya ile paylaşacak olan deneyimli oyuncu dizide Osmancık Taburu’nun efsanevi komutanı Süleyman Askeri‘ni canlandıracak.


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.