Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İsimsizler Hatem Ölecek mi Öldü mü Berkan Şal Diziden Ayrılıyor mu?

1 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Fatih ağır yaralanan Handan’ı hastaneye kaldırırken Dayı ise Hatem’in peşine düşer. Dayı’lar, Özel kuvvetin takviye desteğiyle Hatem’i sağ olarak ele geçirir. Acaba Dayı, Hatem’i infaz mı edecektir yoksa Hatem’i bekleyen başka bir son mu vardır?

Yeni bölüm özetinden anlaşıldığı gibi Hatem’i canlandıran Berkan Şal senaryo gereği ölerek diziye veda edecektir.

Berkan Şal Kimdir? 1 Ocak 1969 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2010-2012 yılları arasında rol aldığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. 2014 yılında Onur Tan’ın yönettiği başrollerini İbrahim Çelikkol, Erdal Beşikçioğlu ve Selen Soyder’in paylaştığı Kod Adı Reaksiyon’un kadrosunda yer almıştır. 2016 yılında Serdar Akar’ın yönettiği 46 Yok Olan dizi kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise geçtiğimiz sezon Bülent İnal’ın başrolünü paylaştığı Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Daha önceden Behzat Ç, Kod Adı Reaksiyon ve 46 Yok Olan gibi dizilerde izlediğimiz Berkan Şal, Kanal D’nin sevilen dizisi İsimsizler ile ekranlara dönüyor. Başrollerini Uğur Güneş, Bülent Alkış, Musab Ekici ve Sera Kutlubey’in paylaştığı dizinin 2. sezonuna dahil olan Berkan Şal’ı dizide Hatem rolünde izleyeceğiz.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.