Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Yusuf Müdür Öldü mü? Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

7 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Sarp’ı kurtarabilmek için Celal ve adamları ile girdiği çatışma sonrasında ilk kurşun yarasını Davut’tan alan Yusuf Müdür’e son kurşunları ise Celal Duman sıkar.

Aldığı bir çok kurşun yarasından sonra zar zorda olsa Sarp’ın yanına kadar gitmeyi başaran Yusuf Müdür Sarp’ın yanında hayatını kaybeder.

Yusuf Müdür yayınlanan 34. bölümde ölerek Finali yaklaşan İçerde dizisine veda eder… İçerde dizisinde muhteşem bir rol ile dizinin hakkını veren Mustafa Uğurlu’ya emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.


Reklamlar

Sarp’ı korumak isterken avukat tarafından vurulan Yusuf Müdür Ölecek mi sorularını aklımıza getirdi. Sarp hemen sağlık ekiplerine haber verir ve Yusuf Müdür apar topar hastaneye kaldırılır. Vücuduna aldığı kurşunlar yüzünden şoka giren Yusuf Müdür kısa bir tedainin arkasından tekrar eski sağlığına kavuşacaktır.

Yusuf Müdür’ün ölmesi demek Sarp’ın ifşa olmasına yol açacağından senaristlerin böyle bir hata yapacağını da açıkçası düşünmüyoruz. Yusuf Müdür karakterine hayat veren Mustafa Uğurlu’nun yeni bölümde olmasa da sonraki bölümde tekrar ayağa kalkacağına ve Sarp ile yeniden birlikte iş birliği yapacağına inanıyoruz.

Mustafa Uğurlu (Yusuf Müdür) Kimdir; Başarılı oyuncu 5 Kasım 1955 yılında Karaman’da dünyaya gelmiştir. 1984 yılından itibaren tiyatro, sinema ve dizilerde yer almıştır. İçerde dizisinden önce Milat isimli dizide Asaf Demirci karakterine hayat vermiştir. 


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. hacı dedi ki:

    necip uyanık, yusuf müdür. bölüm sonunda sarp ile telefon konuşmasında gösteriliyor.