Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

11 ay önce
Reklamlar

İçerde Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Baş yapıtların yapımcısı olan Ay Yapım’dan yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan yeni dizi İçerde‘nin oyuncu kadrosu netleşti. İşte diziye hayat verecek oyuncular; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu gibi genç ve yetenekli usta oyuncular yer alıyor.

İçerde dizisinin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Uluç Bayraktar yönetecek… Senaryosunu ise yönetmen kadar usta olan Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyorlar. Yeni dizi İçerde Eylül’de Show Tv ekranlarında sizlerle…

İçerde Konusu;

Sarp Yılmaz karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy Polis akademisinden birincilikle mezun olmuş, üstelik seneler önce kaçırılan kardeşi Umut yeni ismiyle Mete’de aynı Polis Akademisindedir. Kaçırıldığı yıllarda mendil sattırılarak dilendirilen Mete tanıştığı küçük kız Bensu Soral yani Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis akademisine girmiştir.


Reklamlar

Sarp’tan sonra  mezun olan Sarp ‘ta okulu ikincilikle tamamlamıştır.Sarp ile Mete bir birleri ile sürekli bir çekişme halindedirler ve kardeş olduklarından habersizdirler. Sarp annesi Füsun yılmaz ile bir gecekondu evinde yaşamaktadırlar. Anne Füsun ise kaçırılan oğlunun adını verdiği Umut Ev Yemekleri isimli küçük bir lokanta işletmektedir.

Damla Colbay’ın canlandırdığı Eylem küçük yaşta anne ve babasını trafik kazasında kaybetmiş Füsun Yılmaz’ın komşusu ve ölen oğlu Umut’un yerini onunla doldurmaya çalışır cefakar anne. Eylem kadıncağızı şimdiye kadar hiç üzmemiş oğlu Sarp ile de kardeş gibi büyümüş okumuş gazeteci olmayı başarmıştır.

İçerde Oyuncuları;

Çağatay Ulusoy (Sarp),


Reklamlar

Aras Bulut İynemli (Mert),

Çetin Tekindor (Kebapçı Celal Baba),

Bensu Soral (Melek),


Reklamlar

Damla Colbay (Eylem),

Mustafa Uğurlu (Rıza Müdür),

Rıza Kocaoğlu (Davut),


Reklamlar

Nihal Koldaş (Füsun),

Yıldıray Şahinler (Alyanak),

Gözde Kansu (Celal Babanın Eşi)

icerde-oyunculari1

İçerde Oyuncuları

icerde-oyunculari3

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
12 Yorum Yapıldı
  1. sarp yilmaz dedi ki:

    tak tak takatak

  2. sarp yilmaz dedi ki:

    cagatay icin bakiyorum