Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Kudret Öldü mü? Ölecek mi? Ölüyor mu? Uğur Yücel Diziden Ayrıldı mı?

8 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

İki haftadır diziye Kudret rolü ile renk katan usta oyuncu Uğur Yücel bu hafta ölerek diziye vedamı edecek? Celal’in tabuta koyup diri diri gömerken gördüğüm Kudret Sönmez Tek’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz belli değil. Net bir açıklama yapıldığında iz değerli izleyenleri bilgilendireceğiz…

İçerde yeni bölümünde haftalardır merak edilen Handan’ın patronunun kim olduğu ortaya çıktı. Alyanak’ın da tanıdığı gizemli patron Kudret Sönmez… İçerde’nin yayınlanan 23. bölümünde herkesin merak ettiği gizemli patron kim? Celal Baba ve Kudret Sönmez Nereden tanışıyorlar? Neden Düşman olmuşlar? Merak edilen herşeyen gelecek bölümde cevap bulacak!

Büyük bir merakla beklediğimiz Kudret Sönmez Tek’e hayat verecek isim belli oldu. En son fox Tv ekranlarında yayınlanan Familya dizisinin başrol oyuncusu olan Duayen oyuncu Uğur Yücel İçerde dizisinin kadrosuna dahil oldu.


Reklamlar

Peki kim bu Kudret Sönmez? Çok eskiden Celal Baba’nında hiç sevmediği birisi ki Alyanak bile bunu Celal Babaya söyleyemeyeceğini Handan’a bizzat söyledi. Kudret Sönmez ‘in kim olduğu gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Uğur Yücel kimdir?

Usta oyuncu aynı zamanda yönetmenlik ve senaryo yazarlığı da yapmıştır. 1957 İstanbul doğumludur. Derya Alabora ile 1983 yılında evlenmiştir.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.