Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Coşkun Büyük Sırrı kime Söyledi? Sırrı Öğrenen kişi Kim?

8 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Show Tv’nin sevilen dizisi İçerde’nin yayınlanan 29. bölüm 2. tanıtım fragmanında Coşkun elindeki silahı kendisine doğrultmuş birine yıllardır içinde tuttuğu sırrı açıklıyor. Bu sırrı kime açıkladığı henüz fragmandan anlaşılmıyor fakat Sen Onu Mert olarak biliyorsun diyerek sırrı ortaya saçıyor.

Show Tv’nin yeni fenomen dizisi İçerde’de geçtiğimiz hafta Sarp’ın İçerde’ki adamın sarp olduğun öğrenen Mestan Sarp’ı tek başına kebapçıya çağırıp öldürmek ister. Uzun bir kavganın ardından Sarp’a arkadan yaklaşıp Sarp’ın kafasına bir şeyle vurup bayılttıktan sonra Mestan’ı öldürür ve Sarp’ı da oradan sürükleyerek taşıyıp sakin bir yere bırakır.

Mestan’ı öldüren Kim? Kebapçı Celal’in en has adamlarından biri olan Alyanak Celal’i ortadan kaldırıp yerine geçmeyi kafasına koymuştur. Her şeyi yapanın Sarp gibi gösterip Celal’i sessizce ortadan kaldıracaktır. Ayrıca Alyanak sırtını Köstenceli Akın Işık’a dayamıştır.


Reklamlar

Show Tv bu sorunun cevabını doğru bulup ve en çok beğeniye sahip olan sosyal medya hesaplarına sürpriz hediyeler vereceğini sitesinde yayınladığı bir haber ile yayınladı.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. emre dedi ki:

    davut alyanak öldürdü

  2. Anonim dedi ki:

    davut oldur du