Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Celal baba Öldü Mü? Ölecek mi? Celal’i kim Öldürdü? Çetin Tekindor Diziden Ayrılıyor mu? Neden Ayrıldı?

7 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Bir zamanlar kendi adamı olan Coşkun’u öldürmeye kalkışan Kebapçı Celal bu defa Coşkun’la karşı karşıya geliyor. Celal’den intikam almak için sabırsızlanan Coşkun için beklenen gün gelmiştir. Ölmeyip de bu günü dört gözle bekleyen Coşkun, Celal’in ummadığı zamanda karşısına çıkıyor.

Celal’e fırsat bile tanımayan Coşkun silahını çekip tetiğe basıyor. Artık Celal için yolun sonu gelmiştir ancak bu olacaksa da eğer Sarp’ın elinden olacaktır. Ya mezara yada hapse girecektir. Anlaşılan o ki Celal bir kez daha paçayı kurtaracaktır.

Çetin Tekindor (Kebapçı Celal Karabaş) Kimdir? 

Usta oyuncu 16 Temmuz 1945 Sivas doğumludur. Kendisi gibi oyuncu olan ve şu sıralar Kara Sevda’da Leyla karakterine hayat veren Zerrin Tekindor ile evlidir. 1970 yılında Ankara evlet Konservatuarını bitirmiştir. İlk televizyon deneyimini 1987 yılında Müjde Ar ile oynadığı Kaçamak filmiyle kazanmıştır. Daha sonra ise yine bir çok dizi ve filmde rol almıştır. En son dizisi ise Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Nazif Kara karakterine hayat vermiştir. Ayrıca bir çok ödül alan Babam ve Oğlum filmi de çok önem arz etmektedir.


Reklamlar

Show Tv‘nin Reyting rekorları kıracağına inandığımız yeni sezon dizisi İçerde 19 Eylül pazartesi akşamı Show Tv’de başladı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Aras Bulut İğnemli, Çetin Tekindor gibi genç ve usta oyuncuların bulunduğu dizide Çetin Tekindor, ünlü mafya babası Kebapçı Celal Karabaş karakterine hayat verecek.

Kudret Sönmez Tek’in oyununa gelen Celal Duman mahallede yaşadığı çatışmadan omzundan aldığı kurşun yarası ile kurtulur ancak biraz ileride Kudret’e denk gelen Celal Duman Kudret’in sıktığı 2 kurşun ile yere yığılır. Tam Celal’i öldürmek üzereyken Mert’in yetişmesi bir nebzede olsa Celal’i hayatta tutmaya yeter. Hemen hastaneye kaldırılan Celal Duman’ın tedavisi devam ediyor… Kalbi duran Celal Duman hayata tekrar tutunabilecek mi?

Celal Duman karakterine hayat veren Çetin Tekindor diziden ayrılmıyor arkadaşlar…


Reklamlar

İçerde dizisi yayınlanan 9. Bölüm fragmanında  Celal Babanın arabası bomba düzeneği ile havaya uçuruluyor.Celal Baba’nın arabanın içinde olup olmadığı ise şimdiden büyük merak konusu oldu. Kebapçı Celal’in son anda Sarp ile birlikte bir oyun oynayıp Alyanak’ı ortadan kaldırmak için böyle bir oyunun içine girdiğini düşünüyoruz. Çetin Tekindor kesinlikle diziden ayrılmadığına eminiz.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.