Hercai Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

12 ay önce
Reklamlar

Reklamlar

Mia Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Hercai‘nin senaryosunu ünlü senarist Eda Tezcan kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise daha önce bir çok başarılı işe imzasını atan Cem Karcı oturuyor. Usta yönetmen daha önce Hayat Devam Ediyor, Türkan gibi yapımların yönetmenliğini üstlenmiştir. Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

Çekimleri Ocak’ta başlayacak olan Hercai’nin cast direktörlüğünü ise Gülden Avşaoğlu üstleniyor. Çok büyük trajediler yaşayan bir ailenin hayat hikayesinin ekranlara taşınacağı filmin çekimleri ise Mardin’de gerçekleştirilecek.


Reklamlar

Hercai Dizisi Oyuncuları;

Akın Akınözü (Miran Aslanbey);

1 Ocak 1990 Ankara doğumlu oyuncu CRAFT Oyunculuk Atölyesi’nde Tiyatro ve Oyunculuk eğitimi almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına 2014 yılında Azrail adlı sinema filmiyle adım atan genç oyuncu kariyeri boyunca Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid’in kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise yine TRT 1 dizisi Aslan Ailem’de murat karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.


Reklamlar

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu); 

1992 yılında Manavgat’ta dünyaya gelen güzel oyuncu Star Tv’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakteri ile tanınmıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2016 yılında çekilen Kan Parası isimli filmde yaşamıştır. Ayrıca Babam filmi ve Savaşçı dizisinde de rol almıştır.


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.