Halka Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir? Oyuncu Kadrosu

10 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Geçtiğimiz yıllarda TRT 1 ekranları için çektiği Filinta dizisi ile piyasaya giriş yapan Es Film ‘de yeni bir dizinin hazırlığına başladı. Senaryosunu Levent Cantek’in kaleme aldığı Halka dizisini Volkan Kocatürk yönetecek.

Es Film daha önce Zeyrek ile Çeyrek, Aslan Ailem, İsimsizler ve hala TRT ekranlarında devam eden Payitaht Abdülhamit dizilerini de çeken Es Film’den çokça konuşulacak Halka dizisinin detayları gelmeye devam ediyor. Büyük bir oyuncu kadrosuyla isminden sıkça söz ettiren Halka dizisinin kadrosunda; Hande Erçel, Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal, Burak Sergen, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı gibi isimler yer alıyor. Halka dizisi çok yakında TRT 1’de ekranlara gelecek.


Reklamlar

Halka Dizisi Oyuncuları;

Hande Erçel (Müjde):

24 Kasım 1993 Balıkesir Bandırma doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisidir. 2013 yılında Çalıkuşu dizisi ile oyunculuğa başlayan güzel oyuncu rol aldığı Güneşin Kızları dizisi ile ekranlarda çıkış yakaladı. Son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol alan başarılı oyuncunun yeni dizisi merakla bekleniyor. Güzel oyuncu son olarak Star Tv’de yayınlanan Siyah İnci dizisinde Hazal karakteri ile başrol oynamıştı.


Reklamlar

Serkan Çayoğlu (Cihangir);

31 Mayıs 1987 Almanya doğumlu Türk oyuncu Ümit Çırak ile Dolunay Soysert’den özel oyunculuk eğitimi almıştır. En son Hayatımın Aşkı adlı televizyon dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu daha önceden Zeytin Tepesi, Kiraz Mevsimi ve Kuzey Güney’in kadrosunda yer almıştır. Profesyonel oyunculuk kariye başladığı dizi Kuzey Güney’dir.


Reklamlar

Kaan Yıldırım (Kaan):

24 Aralık 1986 İstanbul doğumlu oyuncu Atölye Craft’ta Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunudur. 20013 yılında Zeynep Günay Tan’ın yönettiği başrollerini Mete Horozoğlu ile Dolunay Soysert’in paylaştığı Kayıp dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde ise Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Kalbim Yangın Yeri ile Klavye Delikanlıları’nın kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise İnsanlık Suçu dizisinde Cemal karakteri ile başrol oynamıştır.


Reklamlar

Hazal Subaşı (Bahar);

Güzel oyuncu 1 Ocak 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümününü bitiren güzel oyuncu Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasını kazanarak isminden sıkça bahsedilir biri haline gelmiştir. Adını Sen Koy isimli dizi ile yıldızı iyice parlamıştır. Aynı dizide rol arkadaşı olan Erkan Meriç ile sevgilidirler. Son olarak Kanal D’de yayınlanan Bir Umut Yeter dizisinde Elif karakteri ile ekranlara gelmiştir.

Nazan Kesal (Hümeyra):

Usta oyuncu 1969 yılında Manisa’da Dünyaya gelmiştir. İlk okul ve lise eğitimini Manisa’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Usta oyuncu daha önceden Aliye ve Kayıp Şehir gibi birçok dizide ve filmde rol almıştır. Son olarak ise 2015 yılında Analar ve Anneler dizisinde izleyici karşısına çıkmıştır. En son ise Fazilet Hanım ve Kızları’nda Fazilet karakterini canlandırmıştır.

Ahmet Mümtaz Taylan (Cemal Sandıkçı):

12 Aralık 1965 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Hayat Sırları’nda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Hayat Şarkısı, Çırağan Baskını, Güzel Köylü, Cinayet, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Son Bahar, Ezo Gelin, Avrupa Yakası ve Yılan Hikayesi’nin kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise İnsanlık Suçu dizisinde Sami karakterini canlandırmıştır.

Burak Sergen (İlhan Tepeli);

9 Şubat 1961 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Uzun süre devlet tiyatrosunda görev alan deneyimli oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi ile Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservetuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Usta oyunca daha önceden Aşk ve Gurur, Zerda, Tam Pansiyon, Köpek, Dizle, Derbest, Zoraki Başkan, Araf Zamanı, Kızıl Elma, Saklı Kalan, Sen Benimsin ve Kara Sevda gibi dizi projelerinde rol almıştır. Usta oyuncu fenomen dizi Çukur dizisinde Baykal (Beyefendi) karakteri ile kamera karşısına geçmişti.

Umut Karadağ (İskender);

Erdal Yıldız (Terzi);

Dilan Telkök (İrem);

Banu Fotocan (Nurten)

Şehsuvar Aktaş (Vekilharç)

Uğur Taşdemir

Okday Korunan

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.