Gülizar Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Nerede Çekiliyor?

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Çağan Irmak imzalı Kanal D’nin yeni dizisi Gülizar her hafta cumartesi akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Berkay Ateş, Ebru Cündübeyoğlu ve Şerif Sezer’in paylaştığı yeni drama projesini Çağan Irmak yönetiyor. Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği O3 Medya imzalı Gülizar 20 Ocak‘tan itibaren her hafta cumartesi Kanal D’de.


Reklamlar

Gülizar Dizisi Konusu;

Gülizar annesinin emanet ettiği Suzan’la beraber İzmir’in fakir bir mahallesinde yaşamaktadır. En büyük hayali şarkıcı olmak olan Gülizar için müzik çok önemlidir. Suzan ise Şerife’nin işletmekte olduğu pavyonda çalışmaktadır. Ama Şerife, Suzan’ın yerine Gülizar’ı istemektedir. Diğer yandan kendisiyle evlenmek isteyen başındaki dertten kurtulmak isteyen Gülizar’ın hayatı biranda tahmin edemeyeceği bir şekilde değişir. Gülizar’ın öz babası olan iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir. Artık kızını görmek ister ve kendi çiftliğinde yaşamasını istemektedir. Gülizar’ın çiftliğe geldiği ilk andan itibaren çiftliğin kahyası Veysel’in oğlu Murat ona vurulur ama ortada büyük bir sorun vardır. Bu sorun Murat ile Mehmet Rıfat’ın kızı Mine’nin nişanlı olmasıdır. Hayallerine ulaşmayı burada da devam ettiren Gülizar hem yeni düşmanları ile hemde eski düşmanlarıyla mücadele ederken, Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır.


Reklamlar

Gülizar Dizi Oyuncuları;

Farah Zeynep Abdullah (Gülizar);

17 Ağustos 1989 İstanbul doğumlu oyuncu Kent Üniversitesi Fransızca Drama Bölümü mezunudur. Daha önceden Öyle Bir Geer Zaman Ki, Kelebeğin Rüyası, Bir Küçük Eylül Meselesi, Kurt Seyit ve Şura, Unutursam Fısılda, Ekşi Elmalar ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Berk Cankat (Murat);

9 Mayıs 1984 Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü mezunudur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Medcezir, Sana Bir Sır Vereceğim, Güzel Köylü, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Yıldızlar Şahidim gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Berkay Ateş (Fettah);

19 Şubat 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Semaver Kumpanyası’nda oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 20013 yılında Yarım Kalan Mucize adlı filmle oyunculuğa başladıktan sonra Abluka, İstanbul Sokakları ve Anne’nin kadrosunda yer almıştır.

Berk Erçer (Tuğrul);

9 Kasım 1993 İstanbul doğumlu genç oyuncu profesyonel oyunculuk hayatına 2007-2008 sezonunda Doktorlar dizisi ile başlamıştır. Kayıp, Medcezir, Kurt Seyit ve Şura ile Bedel’in kadrosunda yer almıştır.

Zuhal Gencer (Candan);

13 Temmuz 1961 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini Tiyatro Eğitim Stüdyosu’nda aldıktan sonra bir çok oyunda sahne aldı. Televizyon dünyasında 5 Maymun Çetesi, Esir Şehrin İnsanları, 24 Saat, Kabuslar Evi, Sinekli Bakkal, Limon Ağacı, Yol Arkadaşım, Hanımın Çiftliği, Uçurum, Sevdaluk ve Anne gibi dizilerde rol almıştır.

Ebru Cündübeyoğlu (Suzan);

10 Eylül 1974 Almanya doğumlu oyuncu Uludağ Üniversitesi İktisadi İlimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. Deyimli oyuncu daha önceden Deli Yürek, Güneşe Doğru, Koçum Benim, Omuz Omuza, Kuzey Rüzgarı, Yalancı Romantik, Avrupa Avrupa, Galip Derviş ile Evli ve Öfkeli’nin kadrosunda yer almıştır.

Şerif Sezer (Hayriye);

1 Ocak 1943 Bursa doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Usta oyuncu daha önceden Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Kırık Kanatlar, Sınıf, Hanımeli Sokağı, Lale Devri, Anneler ile Kızları, Sen de Gitme, Dila Hanım ve Karagül gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Sevtap Özaltun (Mine);

12 Eylül 1984 Artvin Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2007 yılından bu yana Hakkını Helal Et, Canım Ailem, Fatmagül’ün Suçu Ne?, A.Ş.K, Ulan İstanbul ve Sevda Kuşun Kanadında gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Osman Alkaş (Veysel);

3 Kasım 1955 Lefkoşa doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Anabilim Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Eski Hikaye, Bedel, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Hayat Şarkısı’nda rol almıştır.

Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla);

4 Nisan 1969 Ankara doğumlu oyuncu Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Edebiyatı mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Yılan Hikayesi, Nasıl Evde Kaldım, Kabuslar Evi: Son Dans, Melekler Korusun, Beyaz Gece ve Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda yer almıştır.

Goncagül Sunar (Nazan);

17 Eylül 1970 İstanbul doğumlu oyuncu Şahika Tekand ile Stuio Oyuncuları topluluğunda eğitim almıştır. Dönemin başarılı dizilerinden Mahallenin Muhtarları, Asmalı Konak ve Çemberimde Gül Oya’nın kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha sonra Fırtına, Güzel Günler, Yol Arkadaşım, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, Umutsuz Ev Kadınları ve Kaderimin Yazıldığı Gün’de rol almıştır.

Gonca Cilasun (Muazzez);

1 Ocak 1966 İstanbul doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önceden Arka Sıradakiler, Not Defteri, Kırlangıç Fırtınası ve Taş adlı projenin kadrosunda yer almıştır.

Emre Taşkıran (Teksoy);

17 Şubat 1989 İstanbul doğumlu genç oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Cografya Fakltesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kariyeri boyunca Nizama Adanmış Ruhlar, Hıyanet Sarmalı, Sungurlar ve Tatlı İnkikam gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Feriha Eyüboğlu (Şükriye),

1 Ocak 1949 İstanbul doğumlu oyuncu konservatuvar mezunudur. Usta oyuncu daha önceden Şaşıfelek Çıkmazı, Nasıl Evde Kaldım, Avrupa Yakası, Ezo Gelin, Karagümrük Yanıyor, Arka Sıradakiler, Karadayı, Kaçak ile Aşk ve Günah’ın kadrosunda yer almıştır.

Baran Can Eraslan (Fuat);

1990 İzmir Konak doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro ile oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu daha önceden Yılanların Öcü ile Hayat Şarkısı dizisinde rol almıştır.

Ayşe Tunaboylu (Zemzem);

28 Mart 1962 İstanbul doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. En son Seni Kimler Aldı’nın kadrosunda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Bana Baba Dedi, Yasak, Hayat Ağacı, İffet, Çakıl Taşları, Geniş Aile, Yol Arkadaşım, Canım Ailem, Aliye, Yılan Hikayesi ve Ruhsar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Pelin Abay (Fatoş);

7 Haziran 1993 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç oyuncu daha önceden tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Sinem Yener (Perihan);

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.