Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Gerçeğin Peşinde Sunucusu Serap Ezgü Paköz Kimdir?

7 ay önce
Reklamlar

Gerçeğin Peşinde Sunucusu Serap Ezgü Paköz Kimdir?
Reklamlar

En son 2013 yılında Yeni Bir Umut programının sunuculuğunu yapmış olan Serap Ezgü, TV8 ekranlarının yeni reality programı Gerçeğin Peşinde ile ekranlara geri dönüyor. Uzun bir aradan sonra yeniden sunuculuk yapacak olan Serap Özgü, kayıpları bulacak cinayetleri çözecek.

Türk sunucu 15 Haziran 1965 Ankara doğumludur. Adana Çukurova Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitim almıştır. Üniversite yıllarında TRT’nin açmış olduğu sınava girmiş ve kazanarak spikerlik yapmaya başlamıştır. 1995 yılında Sümer Ezgü ile birlikte Ankara Rüzgarları isimli programın sunuculuğunu üstlendi. Bir dönem TGRT ekranlarında Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz gibi programlarda sunuculuk yaptı. Kendi hazırlamış olduğu Biz Bize, Suç ve Ceza, Yeniden Başlayalım programlarını ve son olarak Yeni Bir Umut programını sundu.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Sengül Açıkgöz dedi ki:

    Ben bu Hakan ın ailesine anasına babasına sinir oluyorum.adam gibi çocuklarını yetiştirememis insanları birbirine düşünüyor..Annesi kibirli sadece benim çocuğum yapmaz etmez vs.Serap Hanımın makyajı da rahatsız edicı .beyaz kapatıcılar ışıkta çok kötü görünüyor.Şu hakan programı çooook saçma ve çok sinir bozucu!!!

  2. Maya dedi ki:

    Serap Hanımı çok seviyorum . Yeni programının da sıkı takipçisiyim. Serap hanımı kendime örnek alıyorum.

  3. Anonim dedi ki:

    Serap Ezgü hanımefendiyi çok seviyorum.Diksiyonu ,uslübu ve ses tonu muhteşem.onu izlerken kendi türkçemi de düzeltmeye çalışıyorum.En son gerçegin peşinde programının takipçisiyim.Başarılarinın devamını diliyorum.