Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

3 ay önce
Reklamlar

Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Savaşçı, Şevkat Yerimdar ve Poyraz Karayel gibi projelerde imzası bulunan Limon Film, yepyeni bir dizi için hazırlık yapıyor.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Limon Film’den ”Geçmişin İntikamı” adlı yeni bir dizi geliyor. Senaryosunu Bazı Filmler Senaryo Grubu’nun kaleme aldığı dizi, işlemediği bir cinayet yüzünden hapis yatan adamın adalet mücadelesini konu alıyor.

Fox Tv’nin yakından ilgilendiği yeni dizi ”Geçmişin İntikamı” Eylül’de Fox ekranlarındaki yerini alacak.


Reklamlar

Geçmişin İntikamı Oyuncuları

Başrolleri için Yasemin Allen ve Ahmet Kural’la görüşmeler devam ederken, Olgun Şimşek, Ediz Hun ve Erkan Can gibi deneyimli isimlerinde kadrosunda yer alacağı söyleniyor.

Geçmişin İntikamı Konusu

30’lu yaşlardaki Aslan Batur, kendi halinde yaşayan bir adamdır. İstanbul’un eski kabadayılarından Şevket’in limanından sorumlu olan Aslan, işlemediği bir cinayet yüzünden hapse girer. Suçu Aslan’ın üstüne atanlar ise hiç bilmediği dayısı dayısı Kerim Büyükhanlı ve oğludur. Yasak ilişkinin bir meyvesi olduğu için daha henüz beşikteyken Şevket’e emanet edilen Aslan, senelerdir Büyükhanlı ailesinden uzak tutulmuştur. Fakat kader onları ne yazık ki seneler sonra tekrardan karşı karşıya getirmiştir. Aslan cezaevinden çıktıktan sonra ise taş üstünde taş kalmayacaktır. Çünkü her ne kadar kan bağı olsa da intikam yemini etmiştir.

 


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.