Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Geçit Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

2 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Dünyanın bir çok yerinde izlenme rekorları kıran bilim-kurgu dizilerine bir yenisi de Türkiye’den geliyor. Yapımcılığını BOOM Yapım’ın üstleneceği yeni dizi ”Geçit” yakında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi, 2017 2117 yılları arasında geçen 100 yıllık heyecanlı ve gizemli bir macerayı anlatacak.. Ölümsüzlüğün peşindeki Tarkanilar isimli örgütün yönettiği geleceğe ikiz kardeşini bulmak için giden bir gencin öyküsü..

Yapımcılığını Boom Yapım’ın yaratıcı yapımcılığını ise Hazan Turaçtemur’un yapacağı yeni dizi ”Geçit” muhtemelen Kasım ayında ekranlara gelecek. Oyuncu kadrosu netleşen dizinin ilk 20 dakikalık bölümü çekilirken diziden iddialı kareler basına sızdı.

Geçit Konusu

100 yıllık macerada bir genç, ölümsüzlüğün peşindeki Tarkanilar isimli örgütün yönettiği geleceğe ikiz kardeşini bulmak için gidiyor.


Reklamlar

Geçit Oyuncuları

Ertunç Tuncer,

19 Nisan 1992 Ankara doğumlu genç oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Deniz Ulaştırma ve İşletmeciliği mezunudur. Daha önceden O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına Baba Candır dizisi ile adım atmıştır.


Reklamlar

Burcu Türünz,

24 Şubat 1988 İstanbul doğumlu oyuncu Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almıştır. Kalp Atışı dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır.


Reklamlar

Beyti Engin,

Gülşah Büktür,


Reklamlar

Berke Bük,

Kaya Sensev,

Gülşen Sezek,

Mustafa Vural,

Utku Tamirak, Hakan Duran,

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.