Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Ölecek mi? Öldü mü? Alp Navruz Diziden Ayrılıyor mu?

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Sinan Egemen Hazan’ın kendisini terk etmesinin sebebinin abisi Yağız arasındaki ilişkiyi öğrenen Sinan bu durumu kendisine yediremez ve aldığı aşırı alkolünde etkisi ile uçurumun kenarına kadar gelir. Aslında amacı intihar etmek olmayan Sinan gördüğü hayale doğru sürdüğü aracı uçurumun kenarında kalır ve Sinan’ın araçtan kurtulmak istese de başaramaz araç ile birlikte uçurumdan düşen Sinan hastanede ölüm kalım mücadelesi verir. Yoğun bakımda tedavisi sürdüğü sırada Sinan’ın kalbi durur ve doktorlar ellerinden geleni yapmaya başlarlar. Sinan’ın kurtulup kurtulamayacağı ise gelecek yeni bölümde belli olacaktır.

Yeni sezon ile birlikte Star Tv de yeni dizilere merhaba diyor. Yeni bir drama dizisi olan Fazilet Hanım ve Kızları, 25 Mart 2017 Cumartesi akşamı ile bölümü ile Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Murat Saraçoğlu‘nun yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizinin başrollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu ve Mahir Günşıray gibi isimler paylaşıyor. Dram içerikli bir hikayesi olan dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan Alp Navruz, dizide Sinan karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.


Reklamlar

Alp Navruz (Sinan) Kimdir;
Başarılı ve genç oyuncu 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Modellik yapan Alp Navruz, oyunculuk eğitimi almıştır ve ilk deneyimini ise Ceberrut isimli sinema filminde rol alarak yaşamıştır. İlerleyen zamanlarda ise Arkadaşlar İyidir dizisinde izleyici karşısına çıkmıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.