Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fatih Portakal Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Neden Yok? Fox Tv Ana Haber Bülteni

1 sene önce
Reklamlar

Fatih Portakal Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Neden Yok? Fox Tv Ana Haber Bülteni
Reklamlar

Fox Tv Ana Haber bülteni sunucusu Fatih Portakal uzun bir aradan sonra yine ekranlara dönecek. Fatih Portakal’ın ekranlardan uzak durması Fox Ana Haberin izlenme oranlarını biraz düşürmüşe benziyor.

Fatih Portakal’ın sunuculuğunu yaptığı zamanlarda açık ara diğer haber bültenlerine fark atan Fox Tv Ağustos ayında Fatih Portakal’ın ekranlara tekrar gelmesiyle tekrar izlenme oranlarını yükselteceğine inanıyoruz.

Fatih Portakal kendi düşünce ve fikirleri ile 15 Ağustos Pazartesi‘den itibaren saat 19:00’da Fox ekranlarında olacak.


Reklamlar

Fatih Portakal Kimdir?

fatih-portakal-kimdir2 Şubat 1967 Aydın’ın Nazilli ilçesinde dünyaya gelen Türk Gazeteci ve sunucudur. İlköğretimini Aydında’da, liseyi İzmir Atatürk Lisesi’ne tamamladıktan sonra Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimlerde tamamlamıştır. Yüksek Lisans ve Yabancı dil eğitimi almak için 1994 senesinde Avustralya’ya gitmiştir.

Fatih Portakal 2010 yılından itibaren Fox Tv bünyesinde sunuculuk yapmaktadır. 2010-2013 yılları arasında Çalar Saat programının sunuculuğunu yapmaktadır. 2013 yılından itibaren günümüze kadar Fox Tv Ana Haber Bülteni sunucuğunu yapmaktadır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.