Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Familya Dizisi Nerede Çekiliyor? Güneşdağı Nerede Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

1 sene önce
Reklamlar

Familya Dizisi Nerede Çekiliyor? Güneşdağı Nerede Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

TMC Filmin Fox Tv için yen bir aile komedi dizisi Familya için titiz bir çalışma hazırladı. Yeni dizimizin ismi Familya eylülde Fox ekranlarında yayınlanacak.

Yeni dizi Familya dizisinin yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, Can Yücel’in yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu Uğraş Güneş kaleme alıyor. Dizinin çekimleri Balıkesir Ayvalık ve Altonova beldelerinde gerçekleştirilmektedir.  Familya 1. bölümü 20 Eylül 2016 Salı akşamı Fox Tv’de yayınlanacak.

Fox Tv’nin yeni dizisi Familya‘nın oyuncu kadrosunda; Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç gibi önemli isimler rol alıyor.


Reklamlar

Familya Konusu;

familya-dizi-konusu

Familya Oyuncuları ;

Uğur Yücel (Yaşar Beyoğlu);

Ailenin babası emekli sinema makinistidir. Güneşdağı’nda büyüyüp yıllarca sinema filmlerinin makinistliğini yapan Yaşar filmleri dikkatlice izleyip filmlerde gördüğü aşkı hayatında bulamadığından dolayı mutsuz bir evlilik yaşamıştır.

familya-yasar-beyoglu-ugur-yucel


Reklamlar

familya-hava-kimdir

Erkan Kolçak Köstendil (Toprak Beyoğlu);

Ailenin büyük oğlu Toprak. Aile dağıldıktan sonra türlü işler yapan Toprak hiç bir işinde dikiş tutturamamıştır. Dizimizin eğlenceli, serseri sokakları seven karakteridir.


Reklamlar

erkan-kolcak-kostendil-familya

Şükran Ovalı (Ezgi Alagöz);

Kasabanın en güzel kızı olan Ezgi Vedat’ın televizyon kanalında haber spikerliği yapar. Tek hayali İstanbul’a gidip ulusal televizyonlarda çalışmak ama babası izin vermeyince yerel kanalda spikerlik yapmaya devam eder. Vedat ile sözlenmek üzereyken eski aşkı Toprak’ın mahalleye tekrar geri gelmesiyle tüm hayatı alt üst olur.


Reklamlar

sukran-ovali-familya

Bülent Emrah Parlak (Namık Boz);

Yaşar Beyoğlu’nun damadı Hava’nın de eşidir.Tam bir fırıldak olan Namık’ın birde oğlu vardır. Eşine ve oğluna iyi bir eş iyide babalık yapmaktadır. Mesleği Zabıta’dır.

bulent-emrah-parlak-familya

Cansu Tosun (Hare Bilgiç);

Hikayemizin esas kızı Olan Hare Yaşar Beyoğlu ile evcilik oyunu oynayacak. Antalya doğumlu olan Hare babasını erken yaşta kaybetmiş annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Yaşar’ın en küçük oğlu Ateş’e aşık olunca bütün dengeler alt üst olacak.

cansu-tosun-familya

Murat Ceylan (Ateş Beyoğlu);

Ailenin en küçük oğludur. Babası eve terk ettiğinde daha 12 yaşındaydı. Babası Ateş’i yanına almak istiyor ama Ateş babasına küsmüştü bir kere. İngiltere’de yaşayan dayısı Ateş’i yanına aldı ve orada güzel bir eğitim alıp yetenekli bir fotoğrafçı olmuştur. Yıllardır gözünde canlandırdığı hayali kadını otobüste yolculuk ettiği sırada gören Ateş bilmeden esas kızımız Hare’ye aşık olmuş ve Babasının sevdiği kadından uzak durmak için büyük çileler çekecektir.

familya-ates-kimdir

Aybüke Pusat (Su Beyoğlu);

Ailenin 3 numarası olan Su, çok güzel, tatlı ve deli bir kızdır. Ablasının tam tersine fırlamalıkları vardır. Su, instagram’ı aktif bir biçimde kullanır ve takma bir isimle Twitterde aşk fenomeni haline gelmiştir.

su-beyoglu-aybuke-tosun-familya-dizisi

Berat Efe Parlar;

Torun rolü ile ekran karşısına çıkacak.

berat-efe-parlar-familya-dizisi

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
8 Yorum Yapıldı
 1. Bartu kapukaya dedi ki:

  Familya aile demek o dizi biterse bizim ailemizde dağılır yapma be yaşar beyoğlu lütfen yeniden başlasın sizi seviyorum familya

 2. Sara dedi ki:

  Familyaaaaaa bitmesin lütfeen.
  Neden güzel şeyler çabuk biter ki?
  Dizi değil de Tiyatro izliyorum sanki.
  Hepsi ayrı ayrı harikalar. Müzikler, müzisyenler kalite.
  Teşekkürler Familya. Teşekkürler Can ve Uğur Yücel.

 3. selahattin şahin dedi ki:

  Dizide ev ortamı çiflik Altınova peki ya gerisi neresi çoğunluk küçükköyde yani dizileri filmleri meşhur eden küçükköyde . Uğur efendi verdiği kilolarla galiba kafada girmiş.güneşdağı yok küçükköy var tamammı beyazlamış adamım bu durumu düzelt. ..

 4. Anonim dedi ki:

  Bahsetmişler ya…Uğur Yücel’den hemen sonra 2.sırada…

 5. Estergon dedi ki:

  Mükemmel kadro mükemmel dizi cünkü uğur yücel can kıraç diğer kanallar deki abuk sabuk isimli sözde diziler den bıkmış dık

 6. Ceyda dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler…

 7. Halil dedi ki:

  bu dizi Ayvalık ve altinova da çekiliyor güneş dağı kasabası diye bir şey yok Balıkesir Ayvalık ta çekiliyor

 8. Anonim dedi ki:

  Hava dan neden bahsedilmiyor oyuncu listesindeo da bu dizide emek vermiyormu?