Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kimsesiz Yaşar Ölecek mi Öldü mü Olgun Şimşek Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölüm Fragmanı Son Bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kimsesiz Yaşar Ölecek mi Öldü mü Olgun Şimşek Diziden Ayrılıyor mu?

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ünal Kaplan, Hızır’ın içerden çıktıktan sonra yapacaklarından nasibini almamak için harekete geçerken, aynı korkuyu duyan Ekrem ise yaptığı hamle ile dengeleri değiştirir. Mürsel’i köşeye sıkıştıramayan İlyas’ın öfkesi günden güne daha da artmaktadır. Nereden çıkacağı belirsiz olan Mürsel ise hapishanedekileri bitirmek için kararlıdır. Tipi’den sonra bu kez sıra Kimsesiz Yaşar’dadır.

En son Jale Atabey Özberk’in yönetmenliğini yaptığı başrollerini Sarp Apak, Gülse Birsel ve Beyazıt Öztürk’le paylaştığı Yalan Dünya dizisinde izlediğimiz Olgun Şimşek, ekranlara Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile dönüyor. Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna dahil olan Olgun Şimşek dizide Yaşar rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Yaşar, yetimhanede büyümüş sokağın dilini bilen tehlikeli bir adamdır.


Reklamlar

Olgun Şimşek Kimdir? 1 Ocak 1971 Bursa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Bölümü mezunudur. 1 Ocak 1971 Bursa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Bölümü mezunudur. Daha önceden Bir Demet Tiyatro, Dış Kapının Mandalları, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Beyaz Gelincik, Kapalı Çarşı ve Yalan Dünya’nın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.