Egenin Hamsisi Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yeni sezonda Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisi Mustafa Şefki Doğan yönetecek. Ege’nin Hamsisi isimli komedi dizisinin senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci kaleme alıyor. İlk bölümü ile 16 Temmuz Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Ege’nin Hamsisi dizisinin başrol kadrosunda şu isimler yer alıyor; İclal Aydın “Melahat”, Uraz Kaygılaroğlu “Deniz”, Buse Meral “Derya”, Uğur Çavuşoğlu “Şevket”, Bestemsu Özdemir “Zeynep”, Asuman Dabak “Fikret”, Eser Eyüboğlu “Dursun”. Dizide ayrıca; Uğur Demirpehlivan, Cem Cücenoğlu, Utku Ateş, Eylül Demirpehlivan, Selahattin Töz, Mustafa Şen, Ceyda Saltadal, Bengi Öztürk ve Muharrem Bayrak gibi yeteneklerde yer alacak.


Reklamlar

Ege’nin Hamsisi Konusu;

Karadenizli bir restaurant sahibi ile Ege’li restauran sahibinin çevresinde gelişen komedi ve duygu yüklü olayların anlatıldığı Ege’nin Hamsisi’nde iki farklı bölgenin kültürleri naif bir şekilde ekrana taşınmış.

Ege’nin Hamsisi Oyuncuları;

İclal Aydın “Melahat


Reklamlar

Güzel oyuncu, yazar, sunucu, gazeteci gibi mesleklere sahip olan Aydın, 14 Eylül 1971 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. Memur olan ailesinin görev yeri olan Nevşehir’de doğmuştur. 1 yaşındayken Ankara’ya taşınmışlardır. Güzel oyuncu en son Fox ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim isimli dizide Hasret karakterine hayat vermişti.

Uraz Kaygılaroğlu “Deniz


Reklamlar

30 Haziran 1987 İstanbul dünyaya gelen oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Son olarak Klavye Delikanlıları’nın kadrosunda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Baba Candır, Yedi Güzel Adam, Eski Hikaye, Harem, Pis Yedili, Es Es ve Canını Sevdiğim İstanbul’u gibi dizi projelerinde rol almıştır. En son ise Atv ekranlarında yayınlanan Masum Değiliz isimli dizide Mert karakterine hayat vermiştir.

Buse Meral “Derya


Reklamlar

Uğur Çavuşoğlu “Şevket

Usta oyuncu 12 Mart 1967 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncuyu en son Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisinde izlemiştik. Ayrıca, Hayat Sevince Güzel, Osmanlı Tokadı gibi dizilerde de rol almıştır.

Bestemsu Özdemir “Zeynep

20 Nisan 1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu kariyerine 2012 yılında Sakarya Fırat dizisinde başlamıştır. Daha sonra ise sırası ile 2014 yılında başrollerinde Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in yer aldığı Kara Para Aşk kadrosunda yer almıştır. 2015 yılında başrollerini Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Nazan Kesal, Hakan Kurtaş ve Ahmet Tansu Taşanlar’ın paylaştığı Analar ve Anneler dizisinde rol almıştır. Son olarak ise 2017 yılında Emel Çölgeçen, Ekin Mert Daymaz ve Fikret Kuşkan’ın başrollerini paylaştığı Kırlangıç Fırtınası adlı dizinin kadrosunda yer almıştır.

Asuman Dabak “Fikret

1 Şubat 1970 Manisa/Akhisar doğumlu oyuncu daha önceden Kara Melek, Dayı, Sen Harikasın, Yalancı Romantik, Çakıl Taşları, Leyla ile Mecnun, Pis Yedili, Ezra, Acı Aşk ve Günebakan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Eser Eyüboğlu “Dursun

Genç oyuncu 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Bilkent Üniversitesinde tamamlamıştır. En son ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar isimli dizide Müfit karakterine hayat vermiştir.

Hakan Bilgin;

4 Nisan 1967 Samsun doğumlu Türk oyuncu 1995 yılında Çiçek Taksi dizisi ile oyunculuğa başlangıç yaptı. Ardından rol aldığı Yılan Hikayesi dizisi ile ekranlara tanınan deneyimli oyuncu kariyeri boyunca hem dizi sektöründe hemde sinema filmlerinde rol aldı. Çakallarla Dans filminin tüm serisinde rol alan usta oyuncu en son Aşk ve Gurur dizisi kadrosunda yer aldı.

Cem Cücenoğlu;

Uğur Demirpehlivan;

Utku Ateş;

1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Akademi 35,5 da Temel Oyunculuk eğitimi almıştır. Kurt Seyit Şura ile Çilek Kokusu’nda rol almıştır.

Eylül Demirpehlivan;

Güzel oyuncu 7 Mayıs 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Galatasaray üniversitesi mezunudur. Oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde almıştır. 2014 yılında ekranlara gelen Güzel Köylü dizisinde Ayten karakterine hayat vermişti.

Bengi Öztürk ;

Genç ve güzel oyuncu Bengi Öztürk 1980 yılında Almanya’ da Dünyaya gözlerini açmıştır. Öztürk, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’ nde eğitim aldığı sıralarda Türkiye’ nin Yıdızları adlı yarışma programına katılmış ve iyi bir derece ile yarışmadan ayrılmıştır. Bengi Öztürk eğitimini yarım bırakıp oyunculuğu tercih etti. Son olarak da Samanyolu Tv’ de yayınlanan Küçük Gelin adlı dizide Melek Öğretmen karakteri ile karşımıza çıkmıştı.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.