Dostlar Mahallesi Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu’nun Kanal D için çektiği yeni dizi Dostlar Mahallesi bu akşam ekran macerasına başlıyor.

Yapımcılığını Erler Film, Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi otururken, Resul Ertaş ve ekibin kaleme alıyor. Dostlar Durağı’nın başrollerinde ise Alişan, Çağla Şikel, Hande Katipoğlu ve Ersin Korkut yer alıyor. Ayrıca dizide daha önceden Ali Baba ve 7 Cüceler filminde izlediğimiz Rus model Irina Ivkina da rol alıyor.


Reklamlar

Kanal D’nin yeni dizisi Dostlar Mahallesi her hafta cumartesi akşamları saat 20:00’de.

Dostlar Mahallesi Konusu

Birbirleriyle samimi dost canlısı bir mahalle. Bu mahallede taksicisinden kuaförüne, kasabından afacan çocuklarına kadar ne ararsan var. Birbirlerine zıt iki kardeş olan Çetin ile Metin ise taksi şoförüdür. Metin’le Çetin’in taksi şoförlüğü yaptığı durağın sahibi Neriman anne zorluklar karşısında dimdik ayakta durmaktadır. Oğlu Çağatay ise oyunculuk hayalleri kurmaktadır.  Zaman zaman tatlı yaramazlıklar yapmaktan hiç vazgeçmeyen Serkan ile Yamaç’ın hikayesi..


Reklamlar

Dostlar Mahallesi Oyuncuları

Çağla Şikel (Seher);

2 Ocak 1979 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Cennet Mahallesi ve konuk oyuncu olarak Kavak Yelleri, Görgüsüzler ve Yalan Dünya kadrosunda yer almıştır.

Alişan (Metin);

19 Haziran 1976 İstanbul doğumlu ünlü şarkıcı ve oyuncu daha önceden Aynalı Tahir, Kurt Kapanı, Aşkkına Eşkiya ve Cennet Mahallesi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ulaş Torun (Çetin);

1 Ocak 1982 Rize doğulu oyuncu daha önceden Sırlar Dünyası, Beyaz Gelincik, Halil İbrahim Sofrası, Bir Çocuk Sevdim, 6 Mantı, Bir Yusuf Masalı, Ne Münasebet ve Çetin Ceviz’in kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ersin Korkut (Selim);

8 Kasım 1977 Hakkari doğumlu oyuncu 2005 yılında Organize İşler ile oyunculuğa başladıktan sonra Çok Güzel Hareketler Bunlar, Kutsal Damacana, Galip Derviş, Bana Baba Dedi, Ekşi Elmalar ve Kolonya Cumhuriyeti gibi projelerde rol almıştır.

Irina Ivkina;

7 Mayıs 1988 Rusya doğumlu oyuncu daha önceden Ali Baba ve Yedi Cüceler’in kadrosunda yer almıştır.

Hande Katipoğlu (Füsun);

13 Mayıs 1982 İstanbul doğumlu oyuncu 2005 yılında gençlik dizisi Nefes Nefese ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Deli Dolu, Yahşi Cazibe, Alemin Kıralı, Pis Yedili, Harem ve Ah Neriman gibi dizi projelerinde rol alan başarılı oyuncu en son Çakallarla Dans 4’ün kadrosunda yer almıştır.

Zeynep Eronat (Zeynep Eronat);

9 Temmuz 1963 İstanbul doğumlu oyuncu Ankara Devlet konservatuarı mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Asmalı Konak, Serseri, Sıla, Parmaklıklar Ardında, Kapalı Çarşı, Al Yazamlım, Kızıl Elma, O Hayat Benim ile Hayatımın Aşkı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ceyhun Fersoy (Çağatay);

18 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Başarılı oyuncu daha önceden Sevgi Ana, İki Aile, Çocuklar Duymasın ve Seksenler’in kadrosunda yer almıştır.

Buse Varol (Bahar);

1 Ocak 1990 İzmir doğumlu genç oyuncu Tozlu Yollar ile oyunculuğa başladıktan sonra Arka Sokaklar, Dağ 2, Kış Güneşi, Sevda Kuşun Kanadında ve Rüya gibi projelerde rol almıştır.

Su Dura (Bilge);

7 Ağustos 1999 İstanbul doğumlu genç oyuncu 2004’te Aliye’nin kadrosunda, 2017 yılında ise Seni Kimler Aldı’da rol almıştır.

Turan Özdemir;

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Bu dizi akasya durağının taklidi