Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Diriliş Ertuğrul Ares Kimdir? Gerçek Adı (Cemal Hünal) Haçlı Komutanı Kim?

6 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

En son Paramparça dizisinde izlediğimiz Cemal Hünal, TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul ile ekranlara geri dönüyor. Diriliş Ertuğrul’un 91. sezon finalinde diziye dahil olan Cemal Hünal dizide Haçlı komutanına hayat verecektir.. Gelecek sezonda yer alacağı tahmin edilen Cemal Hünal’ın hayat vereceği Komutan Ares‘in Ertuğrul Bey ile ilişkisi nasıl olacak?

Vasilyus’un kellesinin alınmasıyla Eyyübiler, Kayı Obasının sınırına hareket etmek için yola çıkar. Kayı Obasının vakasını tehdit edecek olan Eyyübiler bir yandan Moğallar ve Haçlılar’da diğer yandan akınlar düzenleyecektir. Sultan Alaaddin, Eyyübiler ile mücadele ederken Ertuğrul Bey ise doğuda Moğollar’dan gelen saldırıları durdurmaya çalışacaktır.

Türk oyuncu 2 Ekim 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2007 yılında başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım ve Çetin Tekindor’un paylaştığı ”Asi” dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapmıştır. 2009 yılında Kartal Çidamlı, Tayfun Güneyir ve Burak Kuka’nın yönetmenliğindeki ”Adanalı” dizisinde rol almıştır. 2011 yılında Ahmet Mümtaz Taylan, Ali Atay, Cengiz Bozkurt ve Serkan Keskin gibi isimlerin rol aldığı ”Leyla ile Mecnun” dizi kadrosunda yer almıştır. 2013 yılında Bülent İnal ve Burak Yamantürk’ü başrollerinde izlediğimiz ”Tatar Ramazan” dizisinde rol almıştır. Son olarak ise Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’lı ”Paramparça” dizisinde kamera karşısına geçmiştir.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.