Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

5 ay önce
Reklamlar

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Yapımcılığını 25 Film’in gerçekleştireceği yeni dram dizisi Deli Gönül, bu akşam ilk bölümüyle ekran macerasına başlıyor. Başrollerini Murat Ünalmış ile Tuvana Türkay ‘ın paylaşacağı dizinin senaryosunu Alican Yaraş kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan oturuyorlar.

Murat Ünalmış’ın dizideki rolü ise kısaca şöyle; Hayatında sevdiği, değer verdiği her şeyi kaybetmiş bir öğretmene hayat veriyor. Yaşadığı olaylardan sonra İstanbul’a taşınıp bir özel okulda göreve başlayan Murat’ın Büyük Şehir hayatına tutunabilmek için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz.

Deli Gönül Konusu;

Kadir kendisini babası gibi seven Şükran’la birlikte Hatay’da mutlu bir hayat sürmektedir. Kadir’in hayatı okula yeni gelen müzik öğretmeni Fatmanur’u tanıdıktan sonra birdenbire değişir. Fatmanur ile Kadir aşklarını evlenerek taçlandırmak ister. Ama Fatmanur’un ailesi bu evliliğe karşı çıkar. Kadir ile Fatmanur ne pahasına olursa olsun evlenme kararı alırlar. Ancak düğün sırasında kader onlara öyle bir oyun oynayacaktır ki bu iki aşığın hayalleri tepetaklak olacaktır. Fatmanur ve Kadir söylenen yalanlardan dolayı farklı hayatlara savrulur. Fatmanur hesap sormak için Hatay’a gitmeye karar verirken, Kadir ise Şükran’ı kaybetmemek için çözüm üretir. Ama bulduğu çözüm onu dönüşü olmayan bir sürecin içine iter. Kadir daha sonra aldığı kararla İstanbul’da Türkan’ın okulunda çalışmaya başlar. Okula attığı ilk adımdan sonra işinin hiçte kolay olmayacağını anlar. Bu Kadir’in hayatındaki en zor sınavıdır.


Reklamlar

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları;

Tuvana Türkay (Fatmanur Güzel);

Güzel oyuncu 3 Ekim 1990 yılında İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Fox ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Bade karakteri ile oyunculuğunu konuşturmuş ve çok sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Daha sonra ise Kara Para Aşk’ta Bahar karakteri ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca son olarak Olanlar Oldu sinema filminde Aslı karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Murat Ünalmış (Mehmet Kadir Ölçek);

Yakışıklı oyuncu 23 Nisan 1981 yılında Kayseri’de doğmuştur. Çocukluğunu Kayseri’de geçirdikten sonra Orta okul zamanında İstanbul’a gelmiş ve gençliği İstanbul’da geçmiştir. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol takımında yer almıştır. İlk deneyimi ise; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve “Üç Kadın”, “Deli Duran”, “Sen Ne Dilersen” adlı sinema filmlerinde yer almaya başlamıştır. En popüler olduğu dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk (Yusuf) dizisinde Birce Akalay ile başrol oynamıştır.


Reklamlar

Çiğdem Batur (Türkan Erten);

13 Temmuz 1982 Düzce doğumlu Türk oyuncu Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Şayet Grup Mimus Tiyatro Topluluğu’nda oyunculuğa başlayıp sanat hayatına atıldı. Gümüş dizisi ile sektöre adım attı. Kurtlar Vadisi Pusu’da rol aldığı Savcı Leyla karakteriyle ekranlarda tanındı.


Reklamlar

Ogün Kaptanoğlu (Ahmet Ertuğrul);

29 Aralık 1977 İzmir doğumlu Türk oyuncu en son Karagül dizisinde rol almıştır. Büyük Buluşma dizisi ile oyunculuğa başladıktan sonra kariyerinde hızlı çıkış yakalayan deneyimli oyuncu Parmaklıklar Ardında, Keşanlı Ali Destanı ve Ay Tutulması gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Karagül kadrosunda yer alan başarılı oyuncu 4 sezon boyunca Oğuz karakterine hayat vermiştir.

Macit Sonkan (Basri Kavaklı);

1 Ocak 1953 İzmir doğumlu usta oyuncu Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Süper Baba, Çiçek Taksi ve Yasemince gibi dizilerde yer alan usta oyuncu Deli Yürek’te Başkan’ı, Abuzer Kadayıf filminde Mafya Babası’nı canlandırdı.

Nilgün Karababa (Ayşe Güngör);

Türk oyuncu 25 Mayıs 1965 yılında Niğde’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladıktan sonra Küçük Besleme dizisi ile oyunculuğa başladı. O dönemin sevilen dizilerinden Ekmek Teknesi ve Çocuklar Duymasın gibi yapımların rol aldı. Başarılı oyuncu en son Kadim Dostum dizisinde rol aldıktan sonra uzun bir süre sektörde görünmedi.

Mine Tüfekçioğlu (Nuran Güzel);

1 Ocak 1966 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Genco dizisiyle ekranlara adını duyuran başarılı oyuncu 2 sezon Kurtlar Vadisi Pusu’da Ebru karakterini canlandırdı.

Barış Yalçın (Nihat Güzel);

1 Ocak 1976 Almanya doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha çok sinema filmlerinde seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Beşinci Boyut, Kaçak ve Ruhumun Aynası gibi dizilerde ise rol almıştır.

İştar Gökseven (Hayri Güzel);

1 Ocak 1961 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Ruhsar, Karaoğlan, Gazi, Deli Saraylı, Leyla ile Mecnun ve son olarak Kalp Hırsızı adlı dizinin kadrosunda yer almıştır.

Tarık Özenbaş (Şafak Erten);

1 Ocak 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Craft Oyunculuk Atölyesi’nde Kamera Önü Oyunculuk ve Method Oyunculuğu eğitimi almıştır. Oyunculuğa 2014 yılında başlayan başarılı oyuncu başrollerini Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altınmeşe ve Fırat Albayram’ın paylaştığı Kaçak Gelinler dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. 2015 yılında ise Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Ceyhun Mengirlioğlu ve Zeynep Bastık’ın başrollerini paylaştığı Adı Mutluluk dizi kadrosunda yer almıştır.

Hayal Ada Topakkaya (Şükran Ölçek);

Zuhal Yalçın;

22 Temmuz 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ilk rol aldığı Çiçek Taksi dizisi ile ekranlarda tanındı. 2000’li yıllarda Ayrılsak da Beraberiz dizisinde bölüm oyuncusu olarak rol aldı. Daha sonra ise sırayla Yasemince, Kocamın Ailesi ve Aşk Yalanı Sever gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Yılmaz Şerif;

Tolga Ortancıl;

Genç oyuncu 21 Haziran 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. En son Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide Halit karakterine hayat vermiştir. Daha önce ise Yaz’ın Öyküsü, Güzel köylü ve Kuzey güney gibi dizilerde yer almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.