Deli Fişek Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 sene önce
Reklamlar

Deli Fişek Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Kanal D yeni yılda ekran macerasını sürdüremeyen yapımların yerine yeni anlaşmalar yapmaya başladı. Bunlardan biriside kod adı: Deli Fişek..

Ortaks Yapım’ın Kanal D için hazırlıklarına başladığı yeni dizinin adı ”Deli Fişek” olarak netleştirildi. Usta yönetmen Devrim Yalçın’ın yönetmenliğinde çekilecek olan dizinin yakında sete çıkması bekleniyor. Başrollerini Ushan Çakır ile Damla Sönmez‘in paylaşacağı projenin bir zamanların efsane dizisi Deli Yürek tadında çekileceği bekleniyor.  2018 Mart ayında yayınlanması planlanan projenin cast çalışmaları sürüyor.


Reklamlar

Deli Fişek Ortaks Yapım’ın imzasıyla yakında Kanal D’de.

Deli Fişek Konusu

Dizi ”Aksiyon, Dram ve Polisiye” türünde işlenecek.


Reklamlar

Deli Fişek Oyuncuları

Damla Sönmez;

3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Paris Sorbonne Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Omuz Omuza, Emret Komutanım, Fırtınalı Aşk, Gece Gündüz, Türkan, Budala, Şubat, Bir Aşk Hikayesi, Güllerin Savaşı ile Aşk ve Gurur gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ushan Çakır;

23 Mayıs 1984 İzmir doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Bir İstanbul Masalı, Belalı Baldız, Kuzey Rüzgarı, Gece Gündüz, Kalp Ağrısı, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek, Muhteşem Yüzyıl:Kösem ve Kara Yazı’nın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.