Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çukurdere Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 hafta önce
Reklamlar

Çukurdere Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Daha önceden O Hayat Benim dizisinde birlikte çalışan senarist Can Sinan ile yönetmen Hamdi Alkan yeni dizi Çukurdere için yineden bir araya geldi.

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal ve Ahu Sungur’un yer aldığı yeni dizi Çukurdere yakında ilk bölümüyle ATV’de başlıyor.

Çukurdere Konusu

Çukurdere de büyüyen Damla yanında büyüdüğü Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil evin hizmetçisi gibi yaşam sürmektedir. Günler umutsuzluk ve yoksulluk içinde geçerken, bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukat çalar. Anne ve  babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden Azim Sancaktar olduğunu ve kendisine yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Ancak Yiğit sadece Damla’ya bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamayacak ona aşık olacaktır.


Reklamlar

Furkan Palalı (Yiğit);

27 Ekim 1986 Konya doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. Daha önceden Küçük Sırlar, Hayat Devam Ediyor, Son Yaz Balkanlar 1912, Aşk Ekmek İster, Kızıl Elma, Son Çıkış ve son olarak No:309’un kadrosunda yer almıştır.

Su Kutlu (Damla);

1 Ocak 1991 İstanbul doğumlu oyuncu profesyonel oyunculuk hayatına 2012 yılında Gamze Özer’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Özkan ile Haluk Bilginer’in paylaştığı Hayatımın Rolü dizisi ile adım atmıştır. 2012’den bu yana Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü, Tutar mı Tutar, Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor ve Söz gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Cihan Ünal (Aziz Sancaktar);

22 Ocak 1946 Kastamonu doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Usta oyuncu daha çok Türk sinemasında rol almıştır. Son zamanın popüler dizilerinden Söz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Aşk Yeniden ve Kadın İsterse’nin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ahu Sungur (Maksude);

5 Şubat 1981 İstanbul doğumlu oyunu eğitimini Akademi İstanbul Tiyatro bölümünde almıştır. Daha önceden Ayrılsak da Beraberiz, Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları ve O Hayat Benim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Dilhan Aras (Nazlı);

24 Aralık 1990 Ankara Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önceden Yeni Evli, Deniz Yıldızı, Hayata Beş Kala ve Adı Efsane gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Murat Daltaban;

16 Ekim 1966 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Hırsız, Nisan Yağmuru, Kınalı Kar, Hırsız Polis, Menekşe ile Halil, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Böyle Bitmesin, Kördüğüm, Poyraz Karayel ve Çoban Yıldızı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Rıdvan Aybars Düzey;

19 Kasım 1986 İzmir doğumlu oyuncu 2010 yılında Son İstasyon adlı sinema filmiyle oyunculuk kariyerine başlangıç yaptıktan sonra Kahireli Palas ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in kadrosunda yer almıştır.

Meral Çetinkaya;

5 Mart 1945 Bursa doğumlu usta oyuncu daha önceden Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda görev yapmıştır. Kariyeri boyunca Bizimkiler, Gülbeyaz, Vizontele, Binbir Gece, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Saklı Kalan, Mucize, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Anne gibi projelerde rol almıştır.

Bala Atabek;

27 Aralık 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Benim Annem Bir Melek, Elde Var Hayat, Türkün Uzayla İmtihanı, Beni Böyle Sev, Çifte Saadet ve Bu Sayılmaz gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ayşegül Günay;

9 Kasım 1969 Eskişehir doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Kaybolan Yıllar, Küçük Kadınlar, Aile Saadeti, Lale Devri ve Asla Vazgeçmem gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Sarpcan Köroğlu;

23 Eylül 1990 Bolu doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunudur. Genç oyuncu daha önceden Elde Var Hayat, Adını Feriha Koydum, Kurt Seyit ve Şura, Paramparça, Güneşin Kızları ve Hayatımın Aşkı’nda rol almıştır.

Elif Gizem Aykul;

17 Şubat 1988 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. Daha çok tiyatroda sahne alan deneyimli oyuncu Beni Affet, Milat ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in kadrosunda yer almıştır.

Oral Özer;

23 Mart 1984 İskenderun doğumlu oyuncu daha önceden Büyük Buluşma, Doktorlar, Arka Sıradakiler, Aşk Emek İster, Kurt Seyit ve Şura, Gamsız Hayat ile Sevda Kuşun Kanadında rol almıştır.

Rozet Hubeş;

1 Ocak 1959 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Beyaz Gelincik, Gece Gündüz, Hayat Devam Ediyor, Bir Yusuf Masalı, Bedel ve Seni Kimler Aldı’nın kadrosunda yer almıştır.

Funda Eskioğlu;

24 Şubat 1964 Konya Akşehir doğumlu oyuncu İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Şemsi Paşa Pasajı, Ihlamurlar Altında, Şöhret, Arka Sıradakiler, El Gibi, Nizama Adanmış Ruhlar, Hatasız Kul Olmaz ve Arka Sokaklar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Tahsin Lale;

2 Nisan 1972 Ağrı doğumlu oyuncu Konya Devlet Tiyatroları’nda oyunculuk eğitimi almıştır.

Sekvan Serinkaya;

1 Ocak 1979 Nusaybin doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Çemberimde Gül Oya, Köprü, Tek Türkiye, Gazi ve Nizama Adanmış Ruhlar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Cansu Kurgun;

4 Haziran 1990 İzmir doğumlu oyuncu Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda eğitim almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile oyunuculuğa başladıktan sonra Muhteşem Yüzyıl, İnsan Aldandı, İki Dünya Arasında, Nizama Adanmış Ruhlar ve Yeter’in kadrosunda yer almıştır.

Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Tuğçe Çelik, Anıl Yıldız, Ebru Emre, Bulut Akkale,

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.