Çukur Yamaç Ölecek mi Öldü mü Aras Bulut İynemli Diziden Ayrılıyor mu?

3 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Akın’ın hain planı ile ortadan kaldırmaya çalıştığı amcası Yamaç bir şekilde hayatta kalacak. Üstelik başına bu belaları açanın yeğeni Akın olduğunu öğrendiğinde ise intikamını çok feci bir şekilde alacaktı. Kısacası araç patlamadan yamaç araçtan biri tarafından kurtuluyor ancak bu bilgi şimdilik gizli…

Mesajın Ersoy’dan geldiğini zanneden Yamaç büyük bir tuzağın içine çekildi. Ormanlık bir alanda Çeto ve Mahsun’un tuzağına düşen Yamaç’ı Selim’mi kurtaracak?
Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli diziden ayrılıyor mu? soruları akıllarda soru işaretleri oluşmasına sebep oldu. tahminlerimize göre Yamaç’ı Selim kurtaracak. O kurtarmasa dahi Yamaç bir şekilde bu tuzaktan kurtulacaktır.


Reklamlar

Hayatının en zorlu sınavını verecek olan Yamaç’ın bir yanda sevdiği kadın Sena diğer yanda babası İdris’in hayatları tehlikededir. Yamaç’ın bu olaylara tepkisi Serdar başta olmak üzere herkesi şaşırtırken, Selim’i de köşeye sıkıştıracaktır. Ailesini Serdar’ın elinden çekip çıkartacak olan Yamaç ölümle burun buruna gelecek. Sena’nın öldürmemesini istediği Serdar silahına davranıyor. Sena, Yamaç ve Serdar bu üçgeninde ölen kim olacak? Bu kişi Yamaç mı?

En son İçerde dizisinde başrolde izlediğimiz Aras Bulut İynemli, Ay Yapım imzalı yeni dizi Çukur ile ekranlara dönüyor. Genç oyuncu İçerde tadında çekilen ”Çukur” kod adlı mafya dizisinde Yamaç karakteriyle başrolde yer alacak.


Reklamlar

Aras Bulut İynemli Kimdir? 25 ağustos 1991 İstanbul doğumlu oyuncu abisinin isteği doğrultusunda oyunculuk ajansına yazıldı ve akabinde reklam filmlerinde oynamaya başladı. Bu arada İ.T.Ü Mühendislik Fakültesi Uçak Mühendisliği Bölümü’nü kazanarak eğitim görmeye başladı. Daha sonra Zeynep Günay Tan tarafından keşfedilerek Öyle Bir Geçer Zaman Ki seçmelerine katıldı ve ilk rolünü kaptı.

2010-2012 sezonunda Erkan Petekkaya ile Ayça Bingöl’ün başrollerini paylaştığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde başarılı bir sezon geçirdi. 2013 yılında Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın yönettiği Muhteşem Yüzyıl kadrosunda yer aldı. 2014 yılında ise başrolünü Hazal Kaza ile paylaştığı Maral dizisinde rol aldı. Son olarak da 2016 yılında İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Çetin Tekindor’la başrolleri paylaştı.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.