Çukur Serdar Öldü mü Ölecek mi Mehmet Bozdoğan Diziden Ayrıldı mı?

12 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Geçtiğimiz bölümde diziye Serdar rolünde dahil olan Mehmet Bozdoğan’ın dizideki rolü bitiyor mu? Tombalacıya baskın yaparak İdris Koçovalı’yı kaçıran yeraltı dünyasının adamlarından Serdar yeni bölümde vurularak ölüyor. Yamaç’ın Serdar’ı öldürmek üzere olduğu sırada Sena’nın engel olmasını fırsat bilen Serdar, silahına davranıyor ama sürpriz biri tarafından vurularak ölecek.

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur’a yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Yeni bölümleriyle heyecan yaratan Ay Yapım imzalı dizinin kadrosuna dahil edilen yer altı dünyasının adamlarından Kumburgazlı Serdar kim? Dizinin yeni bölüm kumarhane sahnesinde ortaya çıkan Serdar karakterini kim canlandırıyor?


Reklamlar

Her hafta yayınlanan bölümleriyle heyecan yaratan Çukur’da Selim’in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından biri olan Serdar tansiyonu yükseltiyor. Serdar karakterini daha önceden Ağır Roman Yeni Dünya ile Karadayı da rol alan Mehmet Bozdoğan canlandıracak. Serdar, Koçovalı ailesinin yeni düşmanı mı olacak? Kumarhanede kaybettiği parayı Selim’den geri isteyen Serdar’ın Koçovalılar ile ilişkisi nasıl olacak?


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    mehmet bozdoğan