Çukur Sena Ölecek mi Öldü mü Dilan Çiçek Deniz Diziden Ayrılıyor mu?

12 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Show TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Çukur da Sena kaçırılıyor. Bir tarafta İdris Koçovalı’nın başı büyük bir beladayken, diğer tarafta ise Sena kaçırılıyor. Yamaç babası İdris Koçovalı’yı kurtarmaya giderken Sena’nın kaçırıldığını öğreniyor. Yamaç, Sena’yı mı yoksa İdris Koçovalı’yı mı kurtaracak?

Yeni bölüm fragmanında Yamaç’ın Serdar’ı vuracağı sırada ortaya çıkan Sena, Yamaç’a engel olmak istiyor ama silahın patlamasıyla kimin vurulduğu konusunu heyecan yarattı. Sena’nın akıbeti yeni bölümle beraber aydınlanacak. Şimdilik henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.


Reklamlar

En son Bodrum Masalı’nda izlediğimiz Dilan Çiçek Deniz, Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur dizisiyle ekranlara dönüyor. Aras Bulut İynemli ile başrolleri paylaşacak olan güzel oyuncu dizide ”Sena” karakterini canlandıracak. Babası eski bir polis olan Sena ile Aras’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanacaktır fakat Aras’ın annesinden gelen haber aşklarına gölge düşürecektir.


Reklamlar

Dilan Çiçek Deniz Kimdir? 28 Şubat 1995 Sivas doğumu genç oyuncu Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünü yarıda bırakıp Karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Lise yıllarında oyunculuk eğitimi almıştır ve Liselerarası Tiyatro yarışmasında oyunculuk ödülüne layık görülmüştür. 2014 yılında karıldığı Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. seçilmiştir ve ülkemizi Miami’deki Kainat güzellik yarışmasında temsil etmiştir. 2015 yılında Güneşin Kızları ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Ayrıca Tatlı Küçük Yalancılar ile son olarak Şevval Sam, Murat Aygen ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı Bodrum Masalı’nda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.