Çukur Çeto Kimdir? Erkan Avcı Çukur Dizisinde? Gerçek Adı

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Geçtiğimiz sezon Star Tv‘de ekranlara gelen  Cesur ve Güzel ‘de Erkan Avcı Süphan’ın abisi olan Korhan karakteriyle izlemiştik. Yeni sezonda Show Tv’nin başarılı dizisi Çukur ‘un oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu dizide Çukur’u ele geçiren Karakuzular çetesine mensup Çeto karakterine hayat verecek.

Çukur dizisinin yeni sezonunda Karakuzular çetesi tarafından ele geçirilen mahalleyi Koçovalılar yeniden alma mücadelesine girecekler… Merakla beklenen Çukur yeni sezonu ile Eylül’de ekranlara gelecek…


Reklamlar

Erkan Avcı Kimdir? Başarılı oyuncu 1 Ocak 1982 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. En popüler olduğu dizi ise Atv ekranlarında yayınlanmış olan Karadayı dizisinde Barut lakabıyla tanınan Necdet Güney karakteridir. En son ise Cesur ve Güzel dizisinde Korhan karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Lüften sakin Korhan ölmezsin!!! Dizide en iyi karekterlerden biri Korhan! Onun ölmemesi lazim! Ölecek okadar kötü karekterler varken… neden hep iyiler ölüyorda kötüler kazaniyor! Ne olur birsekilde kurtulsun!!!!!