Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cesur Yürek Tatar Ahmet Öldü mü? Ölecek mi? Hüseyin Avni Danyal Diziden Ayrılıyor mu?

1 sene önce
Reklamlar

Cesur Yürek Tatar Ahmet Öldü mü? Ölecek mi? Hüseyin Avni Danyal Diziden Ayrılıyor mu?
Reklamlar

Ferhat’ın adamları tarafından pusuya düşürülen Tatar Ahmet uzun namlulu bir silah ile vurulur ve acilen hastaneye kaldırılır. Hastanede doktorlar ellerinden geleni yaparlar. Yapılan müdahaleler sonrasında kalbi duran Tatar Ahmet Yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgidedir. Ancak tahminlerimize göre Tatar Ahmet eski sağlığına kavuşacak ve Bozdağları bitirecek son hamlesini yapacaktır.

Show Tv’nin yeni ve iddialı kabadayı dizisi olan Cesur Yürek dizisinde Hüseyin Avni Danyal azılı mafya babası Tatar karakterine hayat verecek. Geçmişte Ömer’in ailesinin ölümünden sorumludur ve Ömer bu yüzden sürekli Tatar’ın peşindedir.

Kendince bu alemin bir Raconu bir kuralı var dese de kötü karakteri bir insan ancak bukadar güzel oynayabilir. Tatar karakterini ilerleyen günlerde sizlere daha iyi bir şekilde anlatmaya çalışacağız edindiğimiz bilgiler dahilinde ancak bu kadar bilgi yazabildik.


Reklamlar

Hüseyin Avni Danyal kimdir?

Usta oyuncu 12 Nisan 1962 Trabzon doğumludur. !982 yılından itibaren gerek tiyatro gerek sinema ve dizi alanlarında bir çok dizi ve filmde rol almıştır Son olarak ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Acı aşk dizisinde Ferman Köklükaya dizisinde rol almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.