Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cesur Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Oyuncu Kadrosu

1 sene önce
Reklamlar

Cesur Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Show Tv’nin reyting rekorları kıracağını düşündüğümüz yeni dizisi Cesur Yürek’in başrollerinde Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal gibi başarılı isimler yer alıyor. Kudret Sabancı‘nın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur yazıyorlar.

Dizide ayrıca; Faik Ergin, Hakan Yufkacıgil, Olcay Yusufoğlu, Şebnem Dilligil, Şekip Taşpınar (Gavaşlı) gibi isimlerde yer alıyor. Ayrıca İsmail Hakkı Ürün (Hamza) Levent Çiçek (Cevdet) Şebnem Özinal (Nazan) Cem Aksakal (Nihat) Yeşim Gül (Güler) Kenan Acar (Ali Ekber) Bahar Erkal (Sema) Özcan Varaylı (Gürkan) Tolga Çiftçi (Fuat) Erdoğan Ünlü (Ekrem) Engin Özgür (Recep) İbrahim Cem Tek (Serkan) Emre Ozan (Seyfi) Yaşar Uzal (Rasim) Fulya Ertan (Hilal) gibi önemli isimlerde dizide yer alıyor. Eylül 2016’da Show Tv‘de ekranlara gelecek olan dizinin mükemmel iki tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Cesur Yürek Konusu;

cesur-yurek-konusu


Reklamlar

Dizinin konusu tam olarak belli olmasa da bir mafya babası ile yaptığı pis işlere engel olmaya çalışan cesur bir delikanlı olan Ömer’in hikayesi anlatılmaktadır.

Cesur Yürek Fragman

Cesur Yürek Oyuncuları;

Onur Tuna (Ömer);

Yakışıklı oyuncu 2 Temmuz 1985 Çanakkale doğumludur. En popüler iki tane televizyon yapımında rol almıştır. 2014 yılında Bi Küçük Eylül Meselesi filminde Atıl karakteri, yine 2014 2015 yıllarında Filinta dizisinde Filinta Mustafa karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

cesur-yurek-onur-tuna

Rüveyda Öksüz (Berrin);

Genç oyuncu 24 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. Aslen Rize’lidir. 2013 yılında Miss Turkey Türkiye güzeli seçildikten sonra ilk televizyon dizisi olan Sen Benimsin dizisinde Nağme karakteri ile tanınır. Ayrıca Ezra isimli dizide de Ezra rolünü oynamıştır.

cesur-yurek-ruveyda-oksuz-kimdir


Reklamlar

Hüseyin Avni Danyal (Tatar Ahmet);

Usta oyuncu 12 Nisan 1962 Riza doğumludur. Son rol aldığı Acı Aşk dizisinde Ferman Köklükaya isimli zengin ve karanlık bir iş adamını canlandırmıştır. Ayrıca bir dizi dizi ve filmde de rol almıştır.

cesur-yurek-huseyin-avni-danyal-kimdir

Hakan Yufkacıgil (İskender); Genç oyuncu 1 Ocak 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2014 yılında Filinta dizisinde Sansar Cemil karakteri ile ön plana çıkmıştır.


Reklamlar

cesur-yurek-hakan-yufkacigil-kim

Olcay Yusufoğlu (Didem); Güzel oyuncu 1 Ocak 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Doktor karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Fatih Harbiye, Sakarya Fırat, Köprü gibi dizilerde de rol almıştır.

cesur-yurek-olcay-yusufoglu

Faik Ergin (Murat); Yakışıklı oyuncu 16 Şubat 1978 İskenderun doğumludur. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa dizisinde Doktor Yusuf’u canlandırdı. Ayrıca Galip Derviş, Geniş Aile, Genco, Gümüş gibi dizilerde de rol almıştır.

cesur-yurek-faik-ergin

Kenan Acar (Ali Ekber); Yakışıklı oyuncu 6 Mart 1990 yılında İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. Daha önce bir çok dizide rol almıştır. Cesur Yürek dizisinde ise Ali Ekber karakterine hayat verecek. Daha önce Medcezir ve Gamsız Hayat gibi dizilerde rol almıştır.

cesur-yurek-ali-ekber-kenan-acar-kimdir

Mutlu Güney (Mustafa); Usta oyuncu 1954 yılında Kayseri’de doğmuştur. En son  Show Tv’de yayınlanan Acı Aşk dizisinde Saffet Yılmaz karakteri ile Melek’in babasını oynamıştır.

cesur-yurek-mutlu-guney-kimdir

Musa Çiçek; Yakışıklı oyuncu 1 Aralık 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Daha önce O Hayat Benim ve Sen Benimsin gibi dizilerde rol almıştır..

cesur-yurek-musa-cicek-kimdir

Rıza Akın (Harbi); Başarılı oyuncu 1957 Adana doğumludur. Erzincan’lı bir ailenin çocuğudur. Daha önce Kardeş Payı, Maral, Beyaz Gelincik gibi dizilerde oynamıştır.

cesur-yurek-riza-akin-kimdir

Sultan Ulutaş (Arzu); Güzel oyuncu 1 Ocak 1988 yılında doğmuştur. Son olarak Son Çıkış dizisinde Zeynep Bolat karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Emanet, Babam için, Çocuklar Duymasın gibi dizilerde rol almıştır.

cesur-yurek-sultan-ulutas-kimdir

Saydam Yeniay (Enver); Usta oyuncu 24 Mart 1965 yılında Ankara ‘da doğmuştur. Son olarak Karagül dizisinde Cemal karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu’da ve Bir Çocuk Sevdim dizilerindede önemli rollere hayat vermiştir.

cesur-yurek-saydam-yeniay-enver-kimdir

Bora Sivri (Remzi); Usta oyuncu 12 Şubat 1965 Ankara doğumludur. Son olarak Reaksiyon dizisinde Bayram Baba karakterine hayat vermiştir. Ayıca Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Cevher Zazaoğlu karakteri ile çok sevilmişti.

cesur-yurek-bora-sivri-kimdir

İsmail Hakkı Ürün (Hamza)

Levent Çiçek (Cevdet)

Şebnem Özinal (Nazan)

Cem Aksakal (Nihat)

Yeşim Gül (Güler)

Bahar Erkal (Sema)

Özcan Varaylı (Gürkan)

Tolga Çiftçi (Fuat)

Erdoğan Ünlü (Ekrem)

Engin Özgür (Recep)

İbrahim Cem Tek (Serkan)

Emre Ozan (Seyfi)

Yaşar Uzal (Rasim)

Fulya Ertan (Hilal)

kaynak: cesur yürek oyuncuları

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
4 Yorum Yapıldı
 1. ömer duman dedi ki:

  dizide en iyi karakterler iskender tatar ahmet tatar dır

 2. Anonim dedi ki:

  Reklam uzun izlemek isteyoruz

 3. Sinan dedi ki:

  Dizi güzelde,bu Ömerin sesi insanı sinir ediyor.Bu ne biçim konuşmak ya ruhum sıkılıyor adeta!

 4. Anonim dedi ki:

  Demirel dizisiyle birebir aynı