Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cesur ve Güzel Cesur Ölecek mi? Öldü mü? Ölüyor mu Kıvanç Tatlıtuğ Diziden Ayrılıyor mu?

7 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Star Tv’nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel’in 29. bölümünde Cesur’a tuzak kuruluyor? Sühan ve Cesur aşklarını doludizgin yaşarken, Cesur korkunç bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Babasının katillerini bulmak için amansızca mücadele veren Cesur’a düşmanları tuzak kuruyor.

Kapıyı aralaması ile kurulu düzenekteki silah ateş alıyor ve Cesur ilk defa ölümle bu kadar burun buruna geliyor. Sezon sonu final yapacağı belli olan dizinin son haftalarında artık film kopuyor. Ya Cesur yada Korludağ ikisinden biri için geri dönüşü olmayan bir yol başlıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ dizide çok gizemli bir karakter olan Cesur’a hayat veriyor. Şehirde büyümüş olan Cesur yakışıklılığı ile herkesi kendine hayran bırakan etkileyici bir kişidir. Bir gün aniden kırsal bir kasabaya yerleşmeye karar verir ve o kasaba da güzelliği dilden dile dolaşan Sühan ile tanışır ve bir birlerine aşık olurlar…


Reklamlar

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Yakışıklı oyuncu 27 Ekim 1983 Anada doğumludur. Sanat camiasına 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World’de birinci olmasıyla atılmıştır. Daha önce bir çok dizi filmde rol alan ünlü oyuncu bu yaz Başak Dizer ile hayatlarını birleştirmiştir.

Daha önce rol aldığı diziler; 
2005-2007 Gümüş – Mehmet Şadoğlu
2007-2008  Menekşe ile Halil – Halil Tuğlu
2008-2010 Aşk-ı Memnu – Behlül Haznedar
2010 Ezel – Sekiz
2011-2013 Kuzey Güney – Kuzey Tekinoğlu
2014 Kurt Seyit ve Şura – Kurt Seyit
2016 Cesur ve Güzel – Cesur


Reklamlar

Star Tv’de Ekim ayının başına yetiştirilmeye çalışılan yeni dizi Cesur ve Güzel’in Cesur karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat verecek. Merak edilen dizisinin konusuna ise buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Salih’in cinayeti Rıza ve Tahsin Korludağ tarafından Cesur’un üzerine atılıyor. Polislerden kaçmayı başaran Cesur ormanlık alanda kaçarken polisler tarafından vuruluyor. Cesur Ölecek mi sorusunun cevabını net bir şekilde diyebiliriz ki Cesur ölmeyecek…

Tahsin Korludağ’ın Cesur’u ortadan kaldırma planı hiç istediği gibi gitmez. Cesur’un arabasının frenlerini boşalttıran Tahsin Korludağ kızı Sühan’ın da arabaya bindiğinden çok sonra haberi olur ve yıkılır. Cesur hızlanan arabanın frenlerini tutmadığı fark ettiğinde iş işten geçmiş ve çoktan aracıyla takla atmıştır.


Reklamlar

İzleyiciler Sühan ile Cesur’un ölüp ölmediklerini merak etmektedir. Bu sorunun cevabı gayet açık Cesur ve Sühan ufak yaralarla bu kazayı atlatırlar. Bu kazadan sonra Sühan artık tarafını Cesur’dan yana seçmiştir.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.