Cennetin Gözyaşları Selim Ölecek mi? öldü mü? Ölüyor mu? Berk Atan Ayrılıyor mu?

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Orhan eline aldığı bir silah ile Selim’i herkesin gözü önünde silahını ateşler. Göğsüne aldığı ağır yara ile Selim hayata tutunabilecek mi? Orhan’ın Selim’i neden vurduğu ise henüz belli  değil fragmandan anladığımız kadarıyla sadece Selim’in vurulduğunu söyleyebiliriz.

Daha önceden Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim gibi dizilerde başrolde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Berk Atan, Show TV’nin yeni dizisi Cennetin Gözyaşları ile ekranlara geri dönüyor. Bu defa Almila Ada ile başrolleri paylaşacak olan başarılı oyuncu dizide Selim karakterini canlandıracak. Selim’in halasına ise eski manken Ebru Destan hayat verecek.


Reklamlar

Berk Atan Kimdir? 26 Eylül 1991 doğumlu genç oyuncu 2012 yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasıdna birinci seçilmiştir. Oyunculuğa 2013 yılında başrollerini Hakan Bilgin, İpek Tuzcuoğlu, Cezmi Baskın, Bülent Alkış ve Murat Akkoyunlu’nun paylaştığı Herşey Yolunda Merkez adlı diziyle başlangıç yapmıştır. 2015 yılında başrollerinde Hande Erçel, Emre Kınay, Burcu Özberk ve Tolga Sarıtaş’la birlikte yer aldığı Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Son olarak ise Ece Uslu, Cansel Elin ve Nilay Deniz’le başrollerini paylaştığı Dayan Yüreğim kadrosunda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.