Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cennetin Gözyaşları Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

5 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Süreç Film – Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturduğu Cennet’in Gözyaşları dizisinin başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada’nın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi çok başarılı isimler yer alıyor. Cennetin Gözyaşları Pazar akşamları saat 20:00’da Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Cennetin Gözyaşları Fragman

Başrollerinde Adı Efsane ve Kırgın Çiçekler kadrosunda izlediğimiz Almila Ada (Cennet) ile Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim gibi dizilerde izlediğimiz Berk Atan (Selim) yer alıyor. Dizi, annesi tarafından terk edilen Cennet isimli genç bir kızın duygu dolu hayat hikayesine odaklanıyor. Detaylı bilgiler haberin devamında;

 


Reklamlar

Başrollerin yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda Güler Ökten, Ali İpin, Esra Ronabar, Oktay Çubuk ve Sude Nur Yazıcı gibi genç ve yetenekli isimler yer alıyor. Berk Atan ile Almila Ada’nın başrollerini paylaşacağı yeni dizi Cennet’in Gözyaşları 24 Eylül Pazar günü ilk bölümüyle Atv’de ekran macerasına başlıyor.

Cennetin Gözyaşları Konusu

Bazı bağlar hiç kopmaz. Anne ile çocuk gibi, gerçek aşklar gibi, samimi dostluklar gibi. Cennetin Gözyaşları bu hiç kopmayan bağların samimi hikayesi. Hiç kopmayıp ancak kördüğüm haline gelen bağların. Çünkü hiç kimse kaderinden asla kaçamaz.

Cennetin Gözyaşları Oyuncuları

Devrim Saltoğlu (Cennet’in babası Kaya);


Reklamlar

Türk oyuncu 30 Haziran 1973 Trabzon doğumludur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda almıştır Daha önceden Üvey Baba, Asmalı Konak, Melekler Adası, Sıla İhanet ve Osmanlı’da Derin Devlet’in kadrosunda yer almıştır.

Berk Atan (Selim Arısoy);
26 Eylül 1991 İzmir doğumlu genç oyuncu daha önceden Altındağlı, Herşey Yolunda Merkez, Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim kadrosunda yer almıştır. 2012 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuştur.


Reklamlar

Almila Ada (Cennet Yılmaz);
4 Ağustos 1994 İstanbul doğumlu genç oyuncu daha önceden Kaderimin Yazıldığı Gün, Kırgın Çiçekler ve Adı Efsane adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisidir.

Güler Ökten (Mukaddes Yılmaz);
1 Nisan 1941 Isparta doğumlu oyuncu daha önceden Çemberimde Gül Oya, Yaprak Dökümü, Leyla ile Mecnun, Böyle Bitmesin, Kara Para Aşk, Aşk ve Gurur gibi dizilerde rol almıştır.

Esra Ronabar (Arzu Soyer);
1 Ocak 1978 İzmir doğumlu oyuncu A.Ü. Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyeri boyunca Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Küstüm Çiçeği, Uçurum ve Sana Bir Sır Vereceğim gibi dizilerin kadrosunda rol almıştır.


Reklamlar

Ali İpin (Rıza Soyer);
21 Aralık 1955 Ankara doğumlu oyuncu eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde almıştır. Daha önceden Asmalı Konak, Kurtlar Vadisi, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Yaprak Dökümü, Baba Ocağı, Ustura Kemal, Güzel Çirkin, Güzel Köylü ve Hanım Köylü gibi dizilerde rol almıştır.

Zehra Yılmaz (Melisa Soyer);

9 Mayıs 1992 Mersin doğumlu oyuncu profesyonel oyunculuk hayatına 2016 yılında ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ile adım atmıştır. Akabinde aynı yıl başrollerini Timuçin Esen, Nejat İşler, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı Bodrum Masalı’nda rol almıştır. Son olarak ise 2017 yılında Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın yer aldığı Kara Yazı’nın kadrosunda yer almıştır.

Yusuf Akgün (Orhan Soyer);
Cevdet Mercan’ın yönettiği Kırık Kanatlar dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde ise Derdest, Adını Feriha Koydum, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev, Hayat Mucizelere Gebe ve O Hayat Benim gibi projelerde rol almıştır.

Hazım Körmükçü (Mahir Soyer);
30 Ocak 1965 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Yılan Hikayesi, Canım Annem, Gizli Patron, Dur Yolcu, Bir Zamanlar Osmalı Kıyam, Osmanlı’da Derin Devlet, Filinta ve Yeter’in kadrosunda yer almıştır.

Süeda Çil (Suna Gürsu);
1 Ocak 1969 Ankara doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Sır Kapısı, Sihirli Annem, Doktorlar, Benim Annem Bir Melek, Alemin Kıralı, Fatih Harbiye ve Oyunbozan’da rol almıştır.

Çiçek Acar (Nilgün Arısoy);
16 Kasım 1981 Bergama doğumlu oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. 2006 yılında başladığı profesyonel oyunculuk hayatında 29-30, Gece Gündüz, Ayrılık, Dehşetin Tanıkları ve 72. Koğuş gibi projelerde rol almıştır.

Ebru Destan (Özlem Arısoy);
24 Eylül 1977 İzmir doğumlu oyuncu daha önceden Mahallenin Muhtarları, İlişkiler, Baba, Kurt Kapanı, Abuzer Kadayıf, Aşkına Eşkiya ve Yahşi Cazibe gibi projelerde rol almıştır.

Sude Nur Yazıcı (Beste Tuna);
1 Ocak 2001 İstanbul doğumlu oyuncu Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. İlk ekran tecrübesini yaşayacak olan genç oyuncu daha önceden tiyatroda sahne almıştır.

Oktay Çubuk (Ömer Gürsu);
12 Aralık 1996 İzmir doğumlu genç oyuncu Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim almaktadır. İlk ekran macerasına Cennetin Gözyaşları ile adım atacaktır.

Ebru Nil Aydın (Sema Soyer);
7 Ağustos 1965 İstanbul doğumlu oyuncu konservatuar mezunudur. Profesyonel oyunculuğa 2003 yılında Yuvadan Bir Kuş Uçtu adlı diziyle adım attıktan sonra sırası ile Bir Bulut Olsam, Behzat Ç, Lale Devri, Kuzey Güney, Aşkların En Güzeli ve Şahane Damat gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Şencan Güleryüz (Cengiz Arısoy);
1 Ocak 1972 Amasya doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Zor Hedef, Omuz Omuza, Eve Düşen Yıldırım, Kod Adı Reaksiyon, Asla Vazgeçmem ve Çanakkale Yüzyıllık Mühür gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
6 Yorum Yapıldı
 1. Anonim dedi ki:

  Wmuhtesem bir dizi cok begendim.aslinda hic dizi izlemeyen biriyim..Tesaduf sonucu diziye takildim..tum oyunculari kutluyorum..Alkisliyorum tum ekibi

 2. Anonim dedi ki:

  Cok guzel filim

 3. Anonim dedi ki:

  Hayranim sizeee❤❤❤❤❤❤

 4. Anonim dedi ki:

  Çok karışık havuz problemi sanki yoruldum seyretmiycem.

 5. Anonim dedi ki:

  Cok güzel bir dizi oyuncular harika yapimciyi tebrik etmek lazim cok gercekci bir hikaye en azindan hayata olan seyler diyer diziler gibi sacma deyil

 6. Anonim dedi ki:

  Kız çirkin çocuk guzel