Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi

12 ay önce
Reklamlar

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu Yeni Dizisi
Reklamlar

Yeni bir dizi ile karşınızdayız. Bu yazımızda Senaryosu Ece Yörenç’ e, yönetmenliği ise Çağrı Lostuvalı’ ya ait Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Başrollerini Gürkan Uygun ve Kerem Bursin‘ in paylaşacağı dizinin konusuna geldiğimizde, 4 yaşlarında iken gözlerinin önünde annesini acımazsızca öldürüldüğü ve hayatının ise yük gemilerinde geçtiği Ali’ nin 20 yaşlarına geldiğinde İstanbul’ a gelişini ve orada yeni ve sürpriz bir aşkını konu alıyor. Dizinin ilk setleri ise İstiklal Caddesi’ nde kurularak başladı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir; Dizide yer alacak olan Derin karakterinde ki genç ve güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu ise dizide Kerem Bursin’in partnerliğini üstlenecek. Oyunculuktan önce Leyla Lydia Tuğutlu 2008 de Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasında birinci olmuştu. Oyunculuk hayatına ise 2009-2010 yılları arasında ”ES-ES” dizisiyle adım attı. Lyla Lydia Tuğutlu Kimdir; Yaş:27 Boy:173 Kilo: 62 Saç Rengi:Açık kahverengi Göz Rengi:Kahverengi Burcu:Akrep


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.