Börü Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Dağ serisini yazıp yöneten Alper Çağlar’ın projesi ”Börü”  pazar akşamı ard arda 6 bölümü ile Star TV’de ekrana gelecek. Gişe rekorları kıran Dağ 2’nin ardından Börü’yü çeken Alper Çağlar’ın iddialı projesi Börü’nün öyküsü 2014 sonbaharında Diyarbakır’da başlıyor..

Insignia Productions ile ÇağlarArts’ın ortaklaşa yapımını üstlendiği Börü bu akşam ilk bölümüyle Star Tv’de ekrana geliyor. Polis Özel Harekat timinin intikam hikayesine odaklanan dizi 6 bölümden oluşuyor ve her bölümü 60 dakika sinema filmi kalitesinde ekranlara getirilecek.


Reklamlar

Börü Konusu

2014’ün sonbaharında Türkiye. Sınırda düşmanların arttığı, içeride tehlikeler çemberinin daraldığı bir zaman. Türkiye tarihinin en büyük tehdidi ile karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkıyla tutuşan kahramanların destansı hikayesini anlatıyor. Son kale onlar.

Börü Oyuncuları

Serkan Çayoğlu (Kaya Ülgen),


Reklamlar

31 Mayıs 1987 Almanya doğumlu Türk oyuncu Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk dersleri almıştır. En son Hayatımın Aşkı adlı televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu daha önceden Kiraz Mevsimi, Zeytin Tepesi ve Kuzey Güney’in kadrosunda yer almıştır.

Ahu Türkpençe (Asena Tümer),


Reklamlar

2 Ocak 1977 Samsun doğumlu oyuncu daha önceden Yedi Numara, Bir İstanbul Masalı, Şöhret, Elveda Rumeli, Tek Başımıza ve Vicdan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Alper Çağlar’ın yazıp yönettiği Dağ 2 filminde Gazeteci Ceyda Balaban karakterine hayat vermiştir.

Fırat Doğruloğlu (Behçet Orbay),


Reklamlar

6 Temmuz 1974 Hatay doğumlu oyuncu daha önceden Yarım Elma, Tam Pansiyon, Acemi Cadı, Bez Bebek, Canım Ailem, Haneler, Cesur Hemşire ve Galip Derviş gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Dağ serisinin ilkinde Yüzbaşı Yaşar Demir karakterine hayat vermiştir.

Can Nergis (Tolga Erlik),

27 Mayıs 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Londra da eğitim almıştır. Bir dönem modellikte yapan deneyimli oyuncu daha önceden Herşeye Rağmen, Dila Hanım, Maral, Paşa Gönlüm, Arka Sokaklar ve Anne gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Mesut Akusta (İrfan Aladağ),

22 Şubat 1964 Konya doğumlu deneyimli oyuncu tiyatro ile başlayan kariyerinde; Deli Yürek, Paşa Baba Konağı, Benimle Evlenir Misin, Zerda, Kurşun Yarası, Kara Gümrük Yanıyor, Kurtlar Vadisi Pusu, Ah Kalbim, Ezel, Karagül, Ölene Kadar ve Yıldızlar Şahidim gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Emir Benderlioğlu (Turan Kara),

28 Ekim 1979 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Grafik Bölümü mezunudur. Daha önceden Kavak Yelleri, Sessiz Fırtına, Dedektif Biraderler, Ayrılık, Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi, Keskin Bıçak, Yer Gök Aşk, Böyle Bitmesin, Osmanlı Tokadı, Evli ve Öfkeli, Cesur Yürek ile Fi gibi projelerde yer almıştır.

Murat Arkın (Kemal Boratav),

4 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu oyuncu 2011 yılında Pis Yedili’de rol aldığı Öğretmen Murat karakteriyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Harem, Panzehir ve Dağ 2’nin kadrosunda yer almıştır.

Ahmet Pınar (Barbaros Çepni),

20 Ağustos 1972 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Milat ve Dağ 2’nin kadrosunda yer almıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Gizli Merkez, Menekşeli Vadi ve İğde Güzeli adlı projelerin yönetmenliğini yapmıştır.

Bedii Akın (Ömer Tunç),

19 Nisan 1985 İstanbul doğumlu oyuncu ünlü yaza Bedii Faik Akın’ın torunudur. Londra da eğitim alan başarılı oyuncu daha önceden Dağ 2’nin kadrosunda yer almıştır.

Armağan Oğuz (Ayı Murat),

11 Şubat 1984 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunudur. 2008’in Best Of Model Türkiye birincisidir. New York Film Academy’de oyunculuk eğitimi almıştır. 2013’den beri oyunculuk yapan başarılı oyuncu daha önceden İnadına Yaşamak, Ah Neriman, Dağ 2 ve Fi’nin kadrosunda yer almıştır.

Ozan Ağaç (Baran Harput),

Gürol Tonbul (Turgut Atalay),

Melis Hacic,

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Murat arkın ve ahmet pınar hariç gerisi boş