Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BÖRÜ Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başrol Oyuncuları Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

2 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yeni sezon için Dağ filminin ekibi ”BÖRÜ” isimli dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dağ serisinin yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen Alper Çağlar yeni projesi Börü ile ses getirecek. Gişe rekorları kıran Dağ 2’nin ardından Börü’nün hazırlıklarına başlayan Alper Çağlar’ın iddialı bir proje çıkartacağı bekleniyor.

Insignia Productions ile ÇağlarArts’ın ortaklaşa yapımını üstleneceği Börü, Star Tv’de izleyici ile buluşacak. Dizide Polis Özel Harekat timinin intikam hikayesini ele alınacak. 6 bölümden oluşacak olan yeni dizi, her bölümü 60 dakika sinema filmi kalitesinde ekranlara getirilecek. Dağ serisinde rol alan oyuncuların da yer alacağı, şu sıralar hazırlıkları devam eden ‘Börü’ muhtemelen Kasım ayında Star Tv’de seyirci ile buluşacak.

Börü Konusu

2014’ün baharında Türkiye. Sınırda düşmanların arttığı, içerde tehlikeler çemberinin daraldığı bir zaman. Türkiye tarihinin en büyük tehdidi ile karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkıyla tutuşan kahramanların destansı hikayesini anlatıyor. Son kale onlar.


Reklamlar

Börü Oyuncuları

Serkan Çayoğlu,

31 Mayıs 1987 Almanya doğumlu Türk oyuncu daha önceden Kiraz Mevsimi, Zeytin Tepesi ve Hayatımın Aşkı adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ahu Türkpençe,

2 Ocak 1977 Samsun doğumlu oyuncu daha önceden Yedi Numara, Bir İstanbul Masalı, Şöhret, Elveda Rumeli, Tek Başımıza ve Vicdan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Alper Çağlar’ın yazıp yönettiği Dağ 2 filminde Gazeteci Ceyda Balaban karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Fırat Doğruloğlu,

6 Temmuz 1974 Hatay doğumlu oyuncu daha önceden Yarım Elma, Tam Pansiyon, Acemi Cadı, Bez Bebek, Canım Ailem, Haneler, Cesur Hemşire ve Galip Derviş gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Dağ serisinin ilkinde Yüzbaşı Yaşar Demir karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Can Nergis,

27 Mayıs 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Londra da eğitim almıştır. Bir dönem modellik yapmıştır. Daha önceden Herşeye Rağmen, Dila Hanım, Maral, Paşa Gönlüm, Arka Sokaklar ve Anne gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Mesut Akusta,

22 Şubat 1964 Konya doğumlu deneyimli oyuncu tiyatro ile başlayan kariyerinde; Deli Yürek, Paşa Baba Konağı, Benimle Evlenir Misin, Zerda, Kurşun Yarası, Kara Gümrük Yanıyor, Kurtlar Vadisi Pusu, Ah Kalbim, Ezel, Karagül, Ölene Kadar ve Yıldızlar Şahidim gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Emir Benderlioğlu,

28 Ekim 1979 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Grafik Bölümü mezunudur. Daha önceden Kavak Yelleri, Sessiz Fırtına, Dedektif Biraderler, Ayrılık, Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi, Keskin Bıçak, Yer Gök Aşk, Böyle Bitmesin, Osmanlı Tokadı, Evli ve Öfkeli, Cesur Yürek ile Fi gibi projelerde yer almıştır.

Murat Arkın,

4 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu oyuncu 2011 yılında Pis Yedili’de rol aldığı Öğretmen Murat karakteriyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Harem, Panzehir ve Dağ 2’nin kadrosunda yer almıştır.

Ahmet Pınar,

20 Ağustos 1972 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Milat ve Dağ 2’nin kadrosunda yer almıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Gizli Merkez, Menekşeli Vadi ve İğde Güzeli adlı projelerin yönetmenliğini yapmıştır.

Bedii Akın,

19 Nisan 1985 İstanbul doğumlu oyuncu ünlü yaza Bedii Faik Akın’ın torunudur. Londra da eğitim alan başarılı oyuncu daha önceden Dağ 2’nin kadrosunda yer almıştır.

Armağan Oğuz,

11 Şubat 1984 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunudur. 2008’in Best Of Model Türkiye birincisidir. New York Film Academy’de oyunculuk eğitimi almıştır. 2013’den beri oyunculuk yapan başarılı oyuncu daha önceden İnadına Yaşamak, Ah Neriman, Dağ 2 ve Fi’nin kadrosunda yer almıştır.

Ozan Ağaç,

Gürol Tonbul,

Melis Hacic,

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Murat arkın ve ahmet pınar hariç gerisi boş