Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu

2 hafta önce
Reklamlar

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu
Reklamlar

Yeni sezonda Show Tv‘de ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi ”Keşke Hiç Büyümeseydik” isimli yeni dizinini hazırlıklarına başlandı. Mint‘in yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin senaryosunu Murat Aras, yönetmenliğini ise Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin oyuncu kadrosunda Burcu Kara, Deniz Celiloğlu, Ege Aydan, Açelya Akkoyun, Yeliz Kuvancı, Murat Kılıç gibi çok yetenekli isimler yer alıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde ilk kareler geldi…


Reklamlar

Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları;

Burcu Kara;

Genç oyuncu 1 Mart 1980 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Son olarak Aşk Yeniden dizisinden tanıdığımız Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ile 2011-2012 yıllarında evli kalmış, 2016 yılında Fırat Parlak ile dünya evine girmiştir. Oyuncumuz son olarak Trt 1 ekranlarında yayınlanan Milat dizisinde Gökçe karakterine hayat vermiştir. En son Fox dizisi Kördüğüm’de Nihan karakterine hayat vermişti.


Reklamlar

Deniz Celiloğlu;

1 Ocak 1986 Bulgaristan doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Kanıt, Muhteşem Yüzyıl, İçimdeki Balık, Emanet, Gecenin Kraliçesi, Poyraz Karayel ve O Hayat Benim gibi projelerde rol almıştır. Celiloğlu en son Siyah Beyaz Aşk dizisinde Yiğit karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Ege Aydan,

15 Haziran 1958 Ankara doğumlu Türk oyuncu, eğitimini Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek bölümünde almıştır. Asmalı Konak dizisi ile ekranlarda tanınan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Kavak Yelleri dizisinde performansı ile ekranlarda çok beğenildi. Daha sonra sırası ile Ömre Bedel, Behzat Ç, Boynu Bükükler, Kördüğüm ve son olarak Dayan Yüreğim gibi önemli dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Açelya Akkoyun,

Güzel oyuncu 31 Aralık 1972 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini MSGÜ Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde bitirmiştir. Başarılı oyuncuyu daha önce Doksanlar, Ekmek Teknesi, Evlilik Okulu gibi dizilerde izledik.

Yeliz Kuvancı,

Güzel oyuncu 3 Nisan 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son 2014 yılında Fox ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde Güneş karakterine hayat vermişti. Ayrıca Böyle Bitmesi, Seni Bana Yazmışlar ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizilerinde de önemli rollerde yer almıştır. En son Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır karakteri ile izlemiştik.

Murat Kılıç;

Başarılı oyuncu 7 Eylül 1971 yılında Amasya’da doğmuştur. Akademi İstanbul Oyunculuk Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuş yetenekli bir oyuncudur. Dostlar tiyatrosu, İstanbul Devlet Tiyatrosunda çok fazla oyunda yer almıştır.

Caner Nalbantoğlu;

İrfan Kangı,

1 Ocak 1976 İstanbul doğumlu sunucu aynı zamanda oyuncudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi aldıktan sonra çeşitli okul ve tiyatro merkezlerinde eğitmenlik yapmıştır. Akabinde radyo programcılığı yapmaya başlamış ve en önemli radyolardan birinde programcı olarak çalışmıştır. 2000 yılında profesyonel tiyatro oyunculuğu yapmaya başlamış ve dizi, sinema filmlerin rol almıştır. Rol aldığı diziler; Pulsar, Alemin Kıralı Rol aldığı filmler; Son Ders Aşk ve Üniversite, Devrim Arabaları, Kanal-i-zasyon, Şov Bizinıs, Recep İvedik 4 ve Can Tertip.. Ayrıca 2013 yılında Benzemez Kimse Sana yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır.

Gülin İyigün,

Güzel oyuncu 18 Şubat 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk hayatına Üniversite yıllarında kamu spotları çekerek başlamış ve bir çok reklam filminde rol aldıktan sonra tanınır biri haline gelmiştir. En son Çocuklar Duymasın dizisinde Tutku karakteri ile izlediğimiz İyigün ayrıca Seksenler, Tek Başımıza, Galip Derviş gibi dizilerde de rol almıştır.

Eray Yasin Işık;

Melisa Doğu;

Güzel oyuncu 14 Şubat 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Ünv. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son geçtiğimiz yıl Ateş Böceği dizisinde nisan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Kocaman Ailem (Fulden), Arka Sokaklar (Pervin) gibi dizilerde de yer almıştır. Son olarak ta Yasak Elma dizisinde Asuman karakterini canlandırmıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.