Bir Zamanlar Çukurova Gülten Öldü mü? Ölecek mi? Selin Genç Kimdir?

6 ay önce
Reklamlar

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Öldü mü? Ölecek mi? Selin Genç Kimdir?
Reklamlar

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu hafta Gülten, Yılmaz’ı korumak için kendisini ateşin önüne atıyor.

Demir, Yılmaz’ı amcasının konağının bahçesinde otururken görünce çılgına dönüyor ve Yılmaz’ı oracıkta öldürmek için Silahını çekiyor. Bir süre hır gür çıkardıktan sonra silahını ateşlediği sırada Yılmaz’ın önüne geçip onun zarar görmesini engelleyen Gülten vuruluyor. Gülten kısa bir tedavi sonrasında sağlığına kavuşacaktır. Sevenlerine diziden ayrılmayacağını büyük bir mutluluk içerisinde söyleyebiliriz.


Reklamlar

Selin Genç (Gülten) kimdir?

Güzel oyuncu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır.


Reklamlar

Çıkan dedikoduları duyan Yılmaz, Gülten’i almak için Nazire ablası ile birlikte hemen çiftliğe gidiyor. Gülten’in yengesinden canına kıyacağını haberini alan Yılmaz ise her yerde onu aramaya başlıyor… Sonunda en son Gaffur’un kilitlediği yerde kendini asmış olarak bulan Yılmaz hemen Gülten’i kurtarıyor…

Gülten’in ölüp ölmediğini merak eden izleyiciler için Gülten’in hikayesinin daha bitmediğini gönül ferahlığıyla söyleyebiliriz. Yaşanan bunca olaydan sonra Yamanlar çiftliğinde daha fazla kalamayan Gülten’in Yılmaz’ın konağına gideceğini düşünüyoruz.

 


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.