Bir Zamanlar Çukurova Gülten Öldü mü? Ölecek mi? Selin Genç Kimdir?

3 ay önce
Reklamlar

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Öldü mü? Ölecek mi? Selin Genç Kimdir?
Reklamlar

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten bu hafta üzerine atılan iftiralara daha fazla dayanamayarak canına kıyıyor. Üstelik abisi dahi namusunu kirlettiğine inanmasıyla abisi Gaffur’u dahi ikna etmeyi başaramayınca daha fazla yaşamanın anlamı kalmadığını düşünen Gülten geride bir not bırakarak her şeye rağmen abisi ve yengesine hakkını helal ettiğini söyleyen bir not bırakıyor. Gülten canına kıydı mı?

Çıkan dedikoduları duyan Yılmaz, Gülten’i almak için Nazire ablası ile birlikte hemen çiftliğe gidiyor. Gülten’in yengesinden canına kıyacağını haberini alan Yılmaz ise her yerde onu aramaya başlıyor… Sonunda en son Gaffur’un kilitlediği yerde kendini asmış olarak bulan Yılmaz hemen Gülten’i kurtarıyor…


Reklamlar

Gülten’in ölüp ölmediğini merak eden izleyiciler için Gülten’in hikayesinin daha bitmediğini gönül ferahlığıyla söyleyebiliriz. Yaşanan bunca olaydan sonra Yamanlar çiftliğinde daha fazla kalamayan Gülten’in Yılmaz’ın konağına gideceğini düşünüyoruz.

Selin Genç (Gülten) kimdir?

Güzel oyuncu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır.


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.