Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

8 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Geçtiğimiz sezon Japon yapımı Mother’dan uyarlanan Anne dizisinde başrolleri Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’la paylaşan Vahide Gördüm’ün yeni dizisi belli oldu. Yapımcılığını Tims & B‘nin üstlendiği yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu yeni dizi Çukurdere’nin adı ”Bir Zamanlar Çukurova” olarak değiştirildi.

Daha önceden Muhteşem Yüzyıl, Adını Feriha Koydum ve Anne gibi fenomen dizilerde rol alan Vahide Perçin‘e başrollerde Uğur Güneş, Murt Ünalmış ve Hilal Altınbilek eşlik edecek.


Reklamlar

Bir Zamanlar Çukurova, Faruk Teber’in yönetmenliğinde çok yakında ATV’de ekran macerasına başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu

1970’li yıllardan bugüne dayanan, sevdiği kadın için öldürmeyi göze almış olan Yılmaz ile aşkı yaşasın diye istemediği bir evliliğe hapsolmuş olan Züleyha’nın aşk hikayesini anlatıyor.


Reklamlar

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Vahide Perçin (Hünkar);

13 Haziran 1965 İzmir doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2 kez En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen usta oyuncu daha önceden Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Annem, Es Es, Adını Feriha Koydum, Muhteşem Yüzyıl, Göç Zamanı ve Anne gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Murat Ünalmış (Demir);

23 Nisan 1981 Kayseri doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. En son Deli Gönül’ün kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden Sevda Kuşun Kanadında, Seddülbahir 32 Saat, İnaına Yaşamak, Yer Gök Aşk, Şöhret ve Kurşun Yarası gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Hilal Altınbilek (Züleyha);

21 Ocak 1991 İzmir doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu daha önceden Hayatımın Aşkı, Karagül ve televizyon dünyasında oyunculukla tanıştığı Derin Sular’ın kadrosunda yer almıştır..


Reklamlar

Uğur Güneş (Yılmaz);

1 Ocak 1987 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi mezunudur. En son İsimsizler dizisinde rol alan başarılı oyuncu daha önceden Diriliş Ertuğrul, Seddülbahir 32 Saat, Urfalıyam Ezelden ve Benim İçin Üzülme’nin kadrosunda yer almıştır.

Sibel Taşçıoğlu;

28 Temmuz 1976 Bursa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Kızlarım İçin dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Kehribar, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Medcezir, İnsan Aldandı, Yasemince, Kapalı Çarşı ve Aile Saadeti gibi dizi projelerinin kadrosunda yer almıştır.

Bülent Polat,

Turgay Aydın,

Usta oyuncu 1971 yılında Almanya’da doğmuştur. En son Fox ekranlarında yayınlanan O Hayat benim isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu en son Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde gardiyan Nizam karakterini canlandırmıştır.

umuda-kelepce-vurulmaz-turgay-aydin

Selin Yeninci,

16 Ocak 1988 İstanbul doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önceden Olur Olur, Tuz Ruhu, Kaçın Kurası, Yüz Yüze’de rol almıştır.

Selin Genç,

Polen Emre,

Mehmet Kara,

Serpil Tamur,

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.