Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bir Deli Sevda Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Pastel Film‘den Show Tv için hazırladığı yeni dizi Bir Deli Sevda ilk bölümü ile 5 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelecek . Hakan İnan‘ın yönetmenliğini yaptığı, Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk‘ün senaryosunu yazdığı Bir Deli Sevda‘nın öykü sahibi ve senaryo süper vizörü ise Esin Gök oldu. Yeni dizi Bir Deli Sevda dizisinin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ile Göç Zamanı ve Familya dizisinin yıldızı Cansu Tosun yer alıyor. Dizide Ayrıca Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur, Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın, Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor.

Bir Deli Sevda Konusu;

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) beraber hayatlarını sürdürmektedir. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü olarak bilen Bahar’ın tek hasta olan annesine daha güzel ve rahat bir yaşam sunmaktır. Mahallesinden arkadaşı olan Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) büyük bir tutku ile aşık olur. Mehmet’in hayatına girmesiyle kendisini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla mahvolacaktır.

Bir Deli Sevda Dizisi Oyuncuları;

Cansu Tosun (Bahar);


Reklamlar

Güzel oyuncu 26 Ocak 1988 yılında Nürnberg Almanya doğumludur. İlk olarak Küçük Hanımefendi dizisinde Neriman karakterine hayat vermiştir. Daha sonra ise Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, Göç Zamanı ve Familya gibi dizilerde rol almıştır.

Erkan Kolçak Köstendil (Mehmet);


Reklamlar

Yakışıklı oyuncu 16 Ocak 1983 yılında Bursa’da doğmuştur. DAha önce br çok dizide rol alan başarılı oyuncu son olarak Fox ekranlarında yayınlanan Familya isimli dizide Toprak karakterine hayat vermiştir.  Ayrıca, Muhteşem Yüzyıl:Kösem (Şahin Giray Han), Kara Bela (Güven) sinema filmi, Yok Artık (Taksici Fikret) sinema filmi, Ulan İstanbul (Karlos) gibi yapımlarda yer almıştır.

Cankat Aydos (Kemal);


Reklamlar

Genç oyuncu 12 Aralık 1992 Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Behzat Ç, Kayıp, Maral, Karışık Kaset gibi yapımlarda rol almıştır. Kahverengi gözleri, 183 cm boyu ile gözleri üzerine çekmiştir.

Erdinç Gülener (Cengiz);


Reklamlar

Başarılı oyuncu 26 Ocak 1971 yılında İzmit’te doğmuştur.  Yakışıklı oyuncuyu En son Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele isimli dizide Ünsal Komiser karakteri ile tanıyoruz. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu 8. Sezon (2013-2014) Müfettiş Kane, Ben Onu Çok Sevdim (2013-2014) Ferit Alnar, Yeni Evli (2007) Payidar, Canan (2010-2011) Selim dizilerinde de rol almıştır.

Deniz Uğur (Alev);

Güzel oyuncu 17 Ekim 1971 yılında Ankara’da doğmuştur. En son Atv ekranlarında yayınlanan Aşk Zamanı isimli yaz dizisinde Belediye başkanı olan Reyhan Kınalı’ya hayat vermiştir. Ayrıca Kara Kutu, Umutsuz Ev Kadınları, Adını Feriha Koydum isimli dizilerde de rol almıştır.

Itır Esen (Şükran);

Sinema sanatçısı olan usta oyuncu 17 Aralık 1956 ylında İstanbul’da doğmuştur. En Son Fox ekranalrında yayınlanan Kördüğüm dizisinde rol almıştır. Ayrıca Kurt Kanunu (2012), Taş Mektep (2012), Aşk Ağlatır (2013), Fatih-Harbiye (2013), Peri Masalı (2013), Gamsız Hayat (2015) gibi yapımlarda rol almıştır.

Mehmet Esen;

Usta oyuncu 1958 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Show Tv ekranlarında yayınlanan Kış Güneşi isimli dizide rol almıştır. Ayrıca Yalnız Efe, Şaşıfelek Çıkmazı, Bir Kadının Günlüğü, Eylül, Arka Sokaklar, Fikrimin İnce Gülü, Hesaplaşma, Behzat Ç., Ay Tutulması, Uçurum, 20 Dakika gibi yapımlarda yer almıştır.

Esra Kızıldoğan (Nermin);

Güzel oyuncu 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Kanal D ekranlarında yayınlanmak olan Hayat Şarkısı isimli dizide rol almıştır. Ayrıca Sultan, Leyla ile Mecnun (2011), Zoraki Başkan (2009), Beyaz Gelincik (2005), Kadir Şinas (2004) gibi yapımlarda yer almıştır.

Sermet Yeşil;

Başarılı oyuncu 1 Ocak 1977 yılında Eskişehir’de doğmuştur. En son Shoe tv ekranlarında yayınlanan gülümse Yeter isimli dizide Ahmet karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Karadayı (Sarı Cemal), Leyla ile Mecnun (Joker) gibi daha bir çok yapımda yer almıştır.

Deniz Özerman;

Başarılı oyuncu 9 Mayıs 1969 yılında Antalya’da doğmuştur. En son Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide Reyhan karakterine hayat vermiştir.

Zuhal Yalçın;

Tolga Evren;

Seren Deniz Yalçın (Buket);

Zafer Algöz (Faruk);

Erkan Can;

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. m dedi ki:

    cox gozel kinodur