Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Badem Şekeri Filmi Oyuncuları Konusu Kadrosu Tv’de İlk Kez Fox’ta

4 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Başrollerinde Alper Saldıran ile Burcu Özberk‘in yer aldığı ”Badem Şekeri 4 7 Temmuz 2018 Cumartesi akşamı Fox Tv’de ekranlara gelecek.

Badem Şekeri 4 Konusu

Muhtarın vaadi gerçek olmayınca delice köyünün Ayşe’si madem köye doktor gelmiyor o zaman biz bulacağız diyerek köylülerle Doktor Mehmet’i kaçırır. Mehmet derdinin anlatmak istese bile duyan gelmiştir sağlık ocağına. Bir de Mehmet’e taktıkları ”Badem Şekeri” ismiyle sürekli kafa bulurlar.

Fakat Mehmet’in sakladığı köylünün bilmediği bir sır vardır ortada. Bu karmaşada Mehmet’in tek tesellisi Ayşe olurken, köylülerden kurtulmak istediği sırada Ayşe’ye delicesine aşık olur. Doktor Mehmet’in Ayşe’nin halasını iyileştirdikten sonra ünü bütün köye yayılırken, Ayşe’yle olan aşkları da ortaya çıkmak üzeredir.


Reklamlar

Civardaki köyün okumuş ve görmüş ağası Ziver Bey’in de gönlü Ayşe’dedir. Bu durum Mehmet’i Ziver Bey için dişli bir rakibe dönüştürecektir. Ziver Bey, Delice köyü muhtarı Bahri’nin yardımı ile Badem Şekeri’ne büyük bir oyun oynar. Mehmet’in hayatını karartacak bu oyun izleyicileri Badem Şekeri’nin sıcacık dünyasına çekecek.

Badem Şekeri 4 Oyuncuları

Burcu Özberk (Ayşe);

12 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu güzel oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro bölümünde almıştır. 2012 yılında Halit Ergenç, Okan Yalabık, Selma Ergeç ve Nebahat Çehre’nin başrollerini paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. 2015 yılında Hande Erçel, Emre Kınay, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Güneşin Kızları adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği Şahane Damat dizisinde başrolde yer almıştır.


Reklamlar

Alper Saldıran (Doktor Mehmet);

16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu daha önceden Bir Dilim Aşk, Kara İnci, Melekler Korusun, Yerden Yüksek, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev, Kalbim Ege’de Kaldı ve son olarak da Aşk ve Gurur dizisinde rol almıştır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra bölüm oyuncusu olarak dizi sektörüne giriş yapmıştır. 2009 yılında Özge Özpirinçci, Serkan Altunorak, Rojda Demirer ve Yıldız Kültür’ün başrollerini paylaştığı Melekler Korusun dizisinde rol almış ve ekranlarda tanınmıştır. 2017 yılında ise başrollerini Zeynep Çamcı ve Burcu Biricik ile paylaştığı Beni Böyle Sev dizisindeki performansı ile ekranların sevilen oyuncusu olmuştur.


Reklamlar

Burcu Altın;

13 Eylül 1984 İstanbul doğumlu güzel oyuncu daha önceden Öğretmen Kemal, Babam Sağolsun, Huzurum Kalmadı, Sudan Bıkmış Balıklar, Beni Böyle Sev, Eğlendirme Dairesi ve Kaçın Kurası gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Ne kadar yetenekli olduğunu Beni Böyle Sev’de kanıtlayan başarılı oyuncu, en son kısa süren Kaçın Kurası dizisinde rol almıştır.

Eyşan Özhim;

5 Ekim 1970 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunudur. Daha önceden Yıldızlar Gece Büyür, Emret Komutanım: Şah Mat, İyi ki Varsın, Elveda Rumeli, Kutsal Damacana ve Başka Semtin Çocukları gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Hayati Akbaş;

1 Aralık 1977 Çorum doğumlu oyuncu Amerika da oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Terminal, Meleğin Sırları, Kanıt, Sucu Kamil ve Niyazi Bey gibi projelerde rol almıştır.

Esin Eden;

7 Ağustos 1935 Brüksel doğumlu oyuncu Kansas Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Bizim Mahalle, Yasemince, İki Arkadaş, Evdeki Yabancı, Parmaklıklar Ardında, Güldünya, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları ve Kadın gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Mehmet Atay (Muhtar Bahri);

1 Ocak 1957 Ankara doğumlu oyuncu eğitimini Ankara Devlet Tiyatrosu’nda almıştır. Tiyatro ile oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu daha önceden Bizim Evin Halleri, Arka Sokaklar, Deniz Yıldızı, Canan, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam ve Yılanların Öcü gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
4 Yorum Yapıldı
 1. Anonim dedi ki:

  Badem şekeri dizi mi sinema mı umarım dizidir

 2. Anonim dedi ki:

  Badem ne, neyin badem i? Fox olunca….

 3. Anonim dedi ki:

  Badem şekeri dizisi amerikan dizisi kuzeyde bir yer adında trt de yayınlanan dizisinden uyarlama galiba çok benziyor

 4. Anonim dedi ki:

  badem.şekeri.dizisinin.yapımcısı.kimdir