Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Avlu Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

4 gün önce
Reklamlar

Avlu Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Bu sezon Savaşçı ve Şevkat Yerimdar’da imzası bulunan Limon Film’den yeni bir dizi daha geliyor. Hazırlıklarına başlanan projenin adı ”Avlu” olarak netleştirildi. Daha önceden Poyraz Karayel, Kara Ekmek ve İşler Güçler gibi başarılı işlere imza atan Limon Film yeni sezondaki iddiasını büyütüyor.

25 yıldır 140 ülkede yayınlanan Prisoner adlı diziden ülkemize uyarlandı. Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı yeni projenin senaristliğini Seda Altaylı Turgutlu yapıyor. bir dönem yayınlanan Parmaklıklar Ardında gibi hapishanede çekilecek olan yeni dizi hapishane dramına odaklanıyor.

Avlu, Limon Film imzasıyla Aralık ayında Star Tv’de.


Reklamlar

Avlu Konusu

Dizinin genel hikayesi, ”Hapishane Dramı”..  Dizi, Hapishane ortamıyla ilk defa tanışan ve kızından ayrılmanın üzüntüsünü yaşayan bir kadının etkileyici hikayesine odaklanıyor.

Avlu Oyuncuları

Demet Evgar;

19 Mayıs 1980 Manisa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Yedi Numara, Tatlı Hayat, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, 1 Erkek 1 Kadın ve Vatanım Sensin gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Nursel Köse;

29 Mart 1961 Malatya doğumlu oyuncu Köln’de Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha önceden Kavak Yelleri, Kalpsiz Adam, Karadağlar, Al Yazmalım, Kötü Yol ve Paramparça’nın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Rüçhan Çalışkur;

13 Şubat 1947 Trabzon doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Usta oyuncu daha önceden Ihlamurlar Altında, Cemile, Rüya Gibi, Parmaklıklar Ardında, Canan, Şüphe, Benim İçin Üzülme, Yılanların Öcü ve Yeter gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Gamze Topuz;

8 Ekim 1983 Adana doğumlu oyuncu Türvak’ta Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önceden En İyi Arkadaşım, Beşinci Boyut, Aşk ve Ceza, Türk Malı, Mavi Kelebekler, Cesur Hemşire, Güzel Çirkin, Evli ve Öfkeli ile Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ceren Moray;

5 Haziran 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konsevatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Serseri Aşıklar, Nefes Nefese, Doktorlar, Kavak Yelleri ve O Hayat Benim gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.