Ateş Böceği Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor? Ne Zaman

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını Mia Yapım‘ın üstlendiği yeni dizi ”Ateş Böceği” bu akşam (29 Haziran Perşembe) ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Ebru Hacıoğlu‘nun senaryosunu kaleme aldığı yeni dizinin başrollerinde Seçkin Özdemir ile Nilay Deniz‘i izleyeceğiz. Barış Yöş‘ün yönetmenliğini üstlendiği dizi bu akşam ekran macerasına başlıyor. Star Tv için hazırlanan yaz dizisinde başrollerin yanı sıra Çağrı Çıtanak, Gözde Çığacı, Belma Canciğer, Derya Alabora ve Seda Güven gibi deneyimli isimlerde rol alacak. Dizide Seçkin Özdemir çok meşhur bir boşanma avukatını, Nilay Deniz ise taksi şoförünü oynayacak.

Ateş Böceği Konusu

Bir tarafta oldukça başarılı, aşkla arası mesafeli boşanma avukatı Barış, diğer tarafta deli dolu ve eğlenceli biri olmasına rağmen ailesine bakmakla yükümlü taksi şoförü Aslı.. Bir nevi Ateşböceği. Bu ikilinin yolları kesiştiğinde hayatları bir anda değişecek ve yerini aşka bırakacak.


Reklamlar

Ateş Böceği Oyuncuları

Seçkin Özdemir (Barış Buka)

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Bir Aşk Hikayesi dizisi ile herkesi kendine hayran bırakan başarılı oyuncu en son rol aldığı Kiralık Aşk dizisi ile performansını üst seviyelere taşıdı.


Reklamlar

Nilay Deniz (Aslı Eğilmez);

1993 doğumlu olan genç ve güzel oyuncu, Aydın ilinde dünyaya gelmiştir. Daha önceden Aşk Yeniden dizisinde Selin karakterini canlandırmıştı. 2011 yılında ise ”Behzat Ç” dizisinde de rol almıştır. Boğa burcu olan Nilay Deniz ”Mor Menekşeler” gibi dizilerde de görev alarak oyunculuk alanında kendisini göstermiştir. Son olarak ise Dayan Yüreğim adlı dizide Seray karakteri ile karşımıza çıkmıştır.


Reklamlar

Seda Güven (İlayda Taş);

28 Ağustos 1984 İzmir doğumlu Türk oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarımı bölümü mezunudur. Başak Gürsoy’un ısrarları üzerine 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kurt Seyit ve Şura son olarak da Aşk Yalanı Sever’de rol almıştır.


Reklamlar

Çağrı Çıtanak (Teo);

1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu 2011 yılında rol aldığı Bizim Yenge dizisiyle oyunculuk kariyerine adım adım atmıştır. Bu zamana kadar Benim İçin Üzülme, Kayıp Şehir, Şeref Meselesi, Acil Aşk Aranıyor ve Tatlı İntikam gibi dizilerde rol almıştır.

Derya Alabora (Cahide Pars);

Es Es, Bizim Yenge, Küçük Hanımefendi, Leyla ile Mecnun, Acil Aşk Aranıyor ve İstanbul Sokakları gibi dizilerin kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Derya Alabora, 19 Ağustos 1959 İstanbul doğumludur. Eğitimini Mimar sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünde almıştır.

Belma Canciğer (Handan Pars);

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Türk oyuncu 16 Aralık 1971 Bursa doğumludur. Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile oyunculuk kariyerinde çıkış yakalayan deneyimli oyuncu ardından Hayat Bilgisi, Yahşi Cazibe, Harem ve Sil Baştan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Yahşi Cazibe dizisindeki performansı ile adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu 2000 yılında Gani Müjde ile evlendi.

Gözde Çığacı (Gül Gürkan);

17 Ekim 1991 doğumlu genç oyuncu daha önceden Ana Yüreği, Muhteşem Yüzyıl, Kuzey Güney, Bugünün Saraylısı, Yılanların Öcü ve Kördüğüm gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. 2011 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde genelde rol aldığı dizilerde yardımcı başrol oyunculuğu görevini üstlenmiştir.

Yıldırım Memişoğlu;

1 Ocak 1973 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu daha önceden Kertenkele, Gönül Hırsızı, Kirli Beyaz, Ateş ve Barut, Kurtlar Vadisi Pusu ve Sıla gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu’da yakaladığı şöhreti gün geçtikçe zirveye taşıyan deneyimli oyuncu son rol aldığı Kertenkele dizisindeki karakteri ile ekranlarda çok beğenildi.

Umur Yiğit Vanlı (Hakan Şeker);

1989 Adana doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra sinema filmi ile kariyerine başlangıç yapmıştır. Televizyon dünyasında Beyaz Gelincik, Annem, Acı Aşk, O Hayat Benim ve Anne gibi dizilerde rol almıştır.

Durul Bazan (Metin Eğilmez);

20 Eylül 1972 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Hayat Bilgisi, Emret Komutanım, Çemberin Dışında, Son Ağa, Kapalı Çarşı, Avrupa Avrupa ve Kocamın Ailesi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Berkay Tulumbacı (Barbaros Gürkan);

8 Haziran 1991 Kıbrıs doğumlu Türk oyuncu eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde almıştır. 2010 yılında Sessiz Gece adlı kısa film ile ilk deneyimini yaşayan genç oyuncu televizyon dünyasında sadece Kara Ekmek dizi kadrosunda yer almıştır.

Alicia Kapudağ (Arzu Eğilmez);

Şebnem Dilligil (Neşe Eğilmez);

Çiğdem Aygün (Sıdıka);

Aslı Samat (Şirin);

Lal Tayra Bahar (Çiçek Eğilmez);

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.