Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu Yeni Bölüm Fragmanı Son Bölüm

Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Payitaht Abdülhamid’in yapımcısı Es Film’den yeni bir dizi daha pazar akşamları TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Es Film’in TRT 1 için hazırladığı yeni dizi Aslan Ailem her hafta pazar akşamları sıcacık aile ortamı yaratmak için evinize geliyor.

Yönetmen koltuğunda bugüne kadar bir çok başarılı projeler yürüten Ömer Uğur’un oturacağı yeni dizi, dört kardeşin hayat hikayesine odaklanıyor. Başrollerinde Burcu Özberk, Akın Akınözü, Bora Akkaş ve Fırat Altunmeşe’yi izleyeceğimiz dizi Kore yapımı Oyakgyo Brothers’den uyarlanıyor.


Reklamlar

Yeni dizi Aslan Ailem ilk bölümüyle 22 Ekim Pazar günü TRT 1’de.

Aslan Ailem Konusu;

Vedat ailesiyle birlikte 30 yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Evin ortanca oğlu Umut geçen yıl daha merkezi bir eve taşınmıştır ama sürekli ailesinin yanına gelmektedir. Vedat’ın oğullarından Mutlu haricinde herkes eline ekmeğini almıştır. Çocuklarından gurur duyan Vedat ailesiyle birlikte çiftlikte huzurlu ve sakin bir hayat sürmektedir.


Reklamlar

Aslan Ailem Oyuncuları;

Furkan Kızılay;

30 Kasım 1990 İstanbul doğumlu sempatik oyuncu Kadir Has Üniversitesi Sistem Mühendisliği mezunudur. Çocuklar Duymasın’da rol aldığı Havuç karakteriyle tanınan genç oyuncu daha önceden Emret Komutanım: Şah Mat ve Kolpaçino 3. Devre’nin kadrosunda yer almıştır.

Bora Akkaş (Mutlu Aslan);

12 Ekim 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Daha önceden Unutma Beni, Avrupa Yakası, Cesaretin Varmı Aşka, Geniş Aile, Bebek İşi, Herşey Yolunda Merkez, Boynu Bükükler, Ruhumun Aynası, Çifte Saadet ve Dayan Yüreğim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

 Burcu Özberk (Burcu Olgun);

12 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile profesyonel oyunculuğa başladıktan sonra Güneşin kızları, Şahane Damat ve Badem Şekeri gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Akın Akınözü (Murat Aslan);

1 Ocak 1990 ankara doğumlu oyuncu eğitimini CRAFT Oyunculuk Atölyesi’nde almıştır. 2014 yılında profesyonel oyunculuk hayatına adım atan genç oyuncu sırası ile Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Arkadaşlar İyidir ve Payitaht Abdülhamid’in kadrosunda yer almıştır.

Fırat Altunmeşe (Umut Aslan);

1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Daha önceden Vicdan, Kaçak Gelinler, Maral, Kehribar ile Cesur ve Güzel gibi projelerde rol almıştır.

Ferdi Sancar (Gayret Aslan);

24 Mart 1980 İstanbul doğumlu oyuncu 2009 yılında Yahşi Batı filmiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Babam Sınıfta Kaldı, Karaman’ın Koyunu, Tutar mı Tutar, Kaçın Kurası ve Ölene Kadar’ın kadrosunda yer almıştır.

Zerrin Sümer (Hayriye);

1 Ocak 1945 İzmir/Bergama doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Profesyonel oyunculuk hayatına Bir Demet Tiyatro ile başlangıç yapmıştır. Akabinde Vizontele, En Son Babalar Duyar, Kadın İsterse, Zoraki Koca, Son Ağa, Sakarya Fırat ve O Hayat Benim gibi projelerde rol almıştır.

Benian Dönmez (Hatice);

3 Mart 1965 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2006 yılından bu yana Gönül Yokuşu, 6 Mantı, Çıplak Gerçek, Bir Yusuf Masalı ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yer almıştır.

Hakan Salınmış (Vedat);

1 Ocak 1964 Ankara doğumlu oyuncu Açık Öğretim Fakültesi mezunudur. 2000 yılında başladığı profesyonel oyunculuk hayatında Bizim Evin Halleri, Pilli Bebek, Aliye, Yalancı Yarim, Son Ağa, Deniz Yıldızı, Sevdaluk, Şeref Meselesi, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Vatanım Sensin gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Mehmet Şeker (Cem Karabağ);

8 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Kadir Has Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. 2010 yılında Küçük Sırlar dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Ağır Roman Yeni Dünya, Paşa Gönlüm, Sil Baştan ve Lise Devriyesi’nde rol almıştır.

Levent Özdilek (Tayfun Olgun);

13 Mart 1955 Adana doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Benimle Evlenir Misin, Serseri, Haziran Gecesi, Candan Öte, Kavak Yelleri, Dedektif Biraderler, Bahar Dalları, Zoraki Başkan, Benim Hala Umudum Var gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Eda Şölenci (Pelin Erdem);

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.