Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu

10 ay önce
Reklamlar

Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

NTC Medya‘nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin ismi ilk olarak Atv ekranlarında kısa bir görüntü ile paylaşıldı ve dizinin başrolünü ünlü şarkıcı ve oyuncu olan Emrah yer alıyor. Aşk ve Mavi dizisinin kadın başrolü için ise Burcu Kıratlı ile anlaşıldı.

Eylül‘de Atv ekranlarında başlayacak olan dizinin sloganı ise Aşk ve Mavi Götür Beni Gittiğin Yere olarak tanıtıldı. Aşk ve Mavi’nin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan oturuyor. Dizinin muhteşem senaryosunu ise Gül Semerci ve Yelda Eroğlu birlikte kaleme alacaklar. Aşk ve Mavi dizisi Kapadokya Nevşehir’de çekilmektedir.

Aşk ve Mavi Konusu; Gençlik yıllarını ceza evinde geçiren Aras’nin bugüne kadar hiç bir kimseyi sevecek zamanı ve imkanı olmamıştır. Partneri Burcu Kıratlı (Mavi)’de bu güne kadar kimseye aşık olamamış ve Ali’nin ceza evinden çıkmasıyla kader 2 gencimizi çeşitli olaylar ile bir araya getirir ve tutkulu bir aşk başlar.


Reklamlar

Aşk Ve Mavi Fragman izle

ask-ve-mavi-konusu

Aşk ve Mavi Oyuncu Kadrosu (Rolleriyle);


Reklamlar

Yazıları rahat okuyabilmek için resimlere tıklayabilirsiniz.

Aşk ve Mavi Oyuncuları;

Emrah Erdoğan İpek (Aras);

Ünlü şarkıcı oyuncu olan Emrah 1 Ocak 1971 Diyarbakır Ergani’de doğmuştur.  daha önce ise bir çok dizi çekmiştir bazıları şöyle; 1992 Gündüzün Karanlığı, 1997 Unutabilsem, 1999 Belalım Benim , 2002 Kınalı Kar, 2004 Büyük Yalan, 2006 Adak, 2007 Oğlum için, 2009 Hicran Yarası gibi dizilerde rol almıştır.


Reklamlar

ask-ve-mavi-asli-kimdir

Burcu Kıratlı (Mavi); Güzel oyuncu 23 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son olarak Trt 1 dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Gökçe karakterine hayat vermiştir.

ask-ve-mavi-mavi-kimdir


Reklamlar

Merve Erdoğan; Genç ve güzel oyuncu 22 Haziran 1991 yılında Niğde’de doğmuştur. 9 yaşında ilk kez Bücür Cadı isimli çocuk dizisinde başrol oynamıştır. Diziden sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 8 yıllık bir aradan sonra ise Fox ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Arka Sıradakiler’de oyunculuğa devam etmiştir. Daha sonra ise, Sevdaluk (Gonca), Emret Komutanım: Yeniden (Gönül Hemşire) ve Bir Ömür Yetmez (Gülay) gibi dizilerde yer almıştır.

ask-ve-mavi-merve-erdogan-kimdir

Uğur Uzunel (İsmet); 

Yakışıklı oyuncu 12 Kasım 1988 İzmir doğumludur. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

ask-ve-mavi-ismet-kimdir

Birgül Ulusoy (Birgül); 

Usta oyuncu en son Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır.

ask-ve-mavi-birgul-kimdir

Işıl Yücesoy (Refika);

Usta sinema oyuncusu 2 Ekim 1945 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. Üstadımız Yücesoy son olarak Kanal D’de ekranlara gelen Hayat Mucizelere Gebe dizisinde Anneanne karakterine hayat vermişti. Daha önce ise Kara Para Aşk ‘ta Nedret Hanım, Yer Gök Aşk’ta ise Hamiyet rolü ile kamera karşısına geçmişti.

ask-ve-mavi-refika-kimdir

Kenan Bal (Fazıl); 

66 yaşındaki usta oyuncu 1950 yılında Ankara’da doğmuştur. Daha önce bir çok dizi de rol almıştır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Oyunbozan dizisinde Feyyaz Yamaner karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Lale Devri, Kocamın Ailesi, Hayat Ağacı, Asi gibi dizilerde de önemli karakterleri canlandırmıştır.

ask-ve-mavi-fazil-kimdir

Alayça Öztürk (Safiye);

ask-ve-mavi-safiye-kimdir

Necmettin Çobanoğlu (Mahmut);

ask-ve-mavi-mahmut-kimdir

Ayşegül Ünsal (Hasibe);

ask-ve-mavi-hasibe-kimdir

Osman Karakoç (İlyas);

ask-ve-mavi-ilyas-kimdir

Cüneyt Mete (Cemal);

ask-ve-mavi-cemal-kimdir

Yıldız Ustabaş;

Gülderen Güler;

Kaynak: Aşk ve Mavi Oyuncuları

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
42 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Tek kelimeyle harikaaaaaa

  2. Anonim dedi ki:

    Dizi çok güzel ama çekim ekibi çok saygısız siz bilmem kaç km den görmeye gidiyorsunuz onlar dizi oyuncularına yaklaştırmadılar gibi çok kaba davranıp hakaret ediyorlar hatta benim şemsiye mi kırdılar. Biz bunun için seyretmiyoruz bu diziyi çok kınıyorum gitmek isteyen varsa gitmesin hatta seyretmesin yok olsunlar da insanlara nasıl davranacaklarını bilsinler.

1 3 4 5