Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aşk ve Mavi Cemal Öldü mü? Ölecek mi? Cüneyt Mete Diziden Ayrılıyor mu?

2 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Atv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Aşk ve Mavi’nin sezon finalinde Hasibe oğlu Ahmet’i öldürenin Cemal olduğunu öğrenmesiyle eline aldığı silah ile Cemal’i vurur. Yere yığılan Cemal’in ölüp ölmediği ise  büyük merak konusu oldu. Cemal’in ölüp ölmeyeceğini söylemek şu aşamada zor ancak tahminlerimize göre Cemal dizinin en popüler isimlerinden bir tanesi olduğu için Cemal ölmeyecek ve yeni sezonda izlemeye devam edeceğiz.

İkinci sezon tanıtımındaki görüntüler ölen kişi acaba Cemal mi diye düşündürmeye başladı. İkinci sezon ilk tanıtımında Cemal’in kayıp olduğu bilgisine ulaşıldı ve arkasından Cemal’in toprağa verildiği görüldü. Yeni sezona bomba bir başlangıç yapmak isteyen yapımın yeni sezon bölümlerinde izleyiciyi neler bekliyor şimdiden merak konusu oldu.

Ali öğrendiği şeylerden sonra gerçeği bunca yıl kendisinden sakladığı için Cemal’e öfkelidir. Acaba Ali’nin öğrendikleri bunca yıl sonra ortaya mı çıkacaktır yoksa Cemal bir yolunu daha bulup gerçeği saklamayı başarabilecek midir?


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.