Artvinli Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

12 ay önce
Reklamlar

Artvinli Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Avşar Film‘in yapımcılığını gerçekleştirdiği yeni dizi Artvinli Mart ayında Kanal D’de ekranlara gelecek. Başrollerinde Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Başak Köklükaya (Seher), Mehmet Dolunay (Cenk) ve Berker Güven (Nedim) gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak İdris Nebi Taşkın‘da Civan karakteri ile dahil oldu. Sırma Yanık‘ın senaryosunu yazdığı Artvinli’yi Cevdet Mercan yönetecek.

Agah Karaçay, tekerlekli sandalyeye mahkum yeğeni Nedim’e uygun bir eş bulunmasını istemesiyle hikaye başlayacak. Artvinli bir ailenin Karaçay malikanesinin müştemilatına yerleşmesiyle ise hiç birşey eskisi gibi olmayacaktır. Artvinli dizisinin çekimleri ise isminden de anlaşıldığı gibi Artvin’in çeşitli mahallelerinde gerçekleştirilecek.


Reklamlar

Artvinli Dizisi Oyuncuları;

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay);

Usta oyuncu 1965 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında oyunculuğa merak saran Fikret Kuşkan, İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra sırası ile Kara Melek, Kurtuluş, Esir Şehrin İnsanları, Kasabanın İncisi, Şapkadan Babam Çıktı, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği, Hayat Devam Ediyor, Yasak, Çifte Saadet ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Başak Köklükaya (Seher);

Başarılı oyuncu 19 Nisan 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. Uzun zamandır kamera karşısına geçmeyen oyuncu Artvinli dizisinde Seher karakteri ile yeniden kamera karşısına geçti.


Reklamlar

Mehmet Ozan Dolunay (Cenk);

Yakışıklı oyuncu 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Oyunbozan, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde tanıştığı Melisa Şenolsun ile aşk yaşıyor.


Reklamlar

https://www.instagram.com/modolunay/

Berker Güven (Nedim);

1994 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. 2014 yılında Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almıştır. Daha önceden tiyatroda sahne almıştır. 17. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde ve Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri’nde genç erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Bu sezonun iddialı sinema filmlerinden Babam filminde kamera karşısına geçmiştir.

İdris Nebi Taşkan (Civan);

Genç oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Büyükçekmece Spor Kulübünde profesyonel olarak Basketbol oynamaktadır. Son olarak star Tv’de ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasin karakterine hayat vermiştir. Ayrıca daha önce Show Tv’de yayınlanan Arkadaşlar iyidir dizisinde izlemiştik.

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.